Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt vkinek a terhessége...

Volt vkinek a terhessége alatt alacsony vérnyomása? Mik voltak az erre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Nekem az eleje óta olyan tüneteim vannak h elgyengülök minhta össze akarnék esni meg mintha picit remegnék is de nem látványossan.pár perc és el is múlik.naponta iszom egy kávét.múltkor megmérte a védőnő és meg is jegyezte h mindjárt elalszom.az érték 100/70 volt.minden eredményem tökéletes.csak a vérnyomásomra tok gondolni h azert van.mit lehet tenni ez ellen sztetek?
2009. okt. 28. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem kell semmit sem szedned, csak ha a doki mondja. Nekem is mindkét terhességem alatt alacsony volt a vérnyomásom (ha reggel mentem, akkor 100/60 nem is egyszer), délután 100/90.

Az alacsony vérnyomás terhesség esetén mindig jobb, mint a magas. A lényeg az, hogy te is jól érezd magad.

Boldog babavárást!

2009. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem is kb 100/70 szokott lenni a vérnyomásom, de a védőnő nem mondta hogy gond lenne.A terhesség elején sokszor én is majdnem összeestem, volt hogy kivert a víz is, de mindig volt nálam szőlőcukor és egy kis ásványvíz, az mindig segített!Az eredményeim nekem is szuperek:)
2009. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen az igaz h jobb az alacsony mint a magas.csak ez a folytonos ájulás érzés zavar.már néha nem merek elmenni sehova mert félek h összeesek.pláne a nagy áruházakat meg a sok embereket kell kerülnöm.
2009. okt. 28. 10:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia!!neharagudj ez semmi nekem ilyen vérnyomásaim voltak!!80/60,80/50 és a legalacsonyabb 80/40volt és semmit nem irt rá a doki nem szédülök semmi gond!!!eddig :-)25+1hetes mami
2009. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
HUUU az nem semmi érték.sztem akkor én ennyivel már élni sem tudnék:(
2009. okt. 28. 11:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én vérnyomásom 89/61. És van néha fülzúgás, meg mint a repülőn felszálláskor, meg nincs az utcán biztonságérzetem, néha össze akarok esni, de betudom a terhességnek és nem figyelek rá. Mindig van nálam cukor meg cukros üdítő. Így simán kibírható! Kitartás!
2009. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A vérnyomás terhesség alatt csökken, 120/80 felett már állandóan méregetni kell nehogy feljebb menjen. Teljesen normális, a szervezetnek 2 "testet" kell vérrel-oxigénnel ellátnia, hígul a vér ezért alacsony terhesség alatt a vérnyomás.
2009. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nektek.kipróbálom a cukrot hátha nekem is beválik.még egy kérdés.Az alacsony vérnyomás szüléskor nem lehet veszélyes?
2009. okt. 28. 11:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok: Nem alacsony a vérnyomásod!!!! Teljesen normális, bárcsak az enyém is annyi lenne, akkor nem kellene a császártól félnem és gyógyszert szednem!!!! Igyál kávét, a cukor nem emeli a vérnyomást az a vércukorszintet növeli:)
2009. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan,hogy csak 2.ra tudta megmérni.ilyenkor 80/60volt.de az átlag 90/70.

annyi volt a tünetem,hogy néha megszédültem és állandóan hulla fehér voltam.

viszont nekem nem terhesen is nagyon alacsony.

ha tudsz,egyél foghagymásat.roiboss teákat,abban nincs koffein,viszont élénkít.

2009. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!