Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 8. hetéig a...

A terhesség 8. hetéig a testhőmérsékletem 37 fok körül volt, de most hirtelen leesett 36.6. -ra. Ez nem jelenti a baba elvesztését, vagy problémát?

Figyelt kérdés
(Aggódom, mert már volt erős vérzés, és kb 2 hete utogestan 4×1-et írt fel a doki és szigorú pihenést. Fenyegető vetélés kockázatát)
2011. márc. 30. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad hőmérőzéssel, inkább használd az Utrot és pihenj.
2011. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az még azért nem esett le. Mondták, hogy mérned kell? Van más jel is, amiről vetélésre következtetsz? Én hasonló helyzetben csináltam egy hcg-tesztet, csak én akkor görcsöltem is. De szerintem ne sresszeld magad, ha nagyon félsz, hívd az orvosod, hogy csinálna-e uh-ot.
2011. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
stresszeld
2011. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

persze görcsölt is, de azt már nem is írom, mert szinte állandó. Néha szúró néha meg csak tompán nyomó. Nem mondták hogy mérjem, csak úgy gondoltam az uh káros lehet a lázmérő meg nem. De olvastam, hogy a testhő a terhesség végéig magasabban marad.Próbálok nem aggódni.

A hcg teszttől milyen eredményt várhatok? milyen gyorsan csökken annyira a mennyiség, hogy kimutassa a teszt?

2011. márc. 30. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Passz. Nekem a vetélésnél nagyon halvány lett. De az uh nem árt, nem naponta mész, viszont a teszt sokminden miatt lehet halvány.
2011. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ, és a segítséget. Néha az is nagyon jó, ha valaki csak annyit mond, hogy nem vagy egyedül. Köszi.
2011. márc. 30. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Most olvastam a kérdésed. Megkérdezhetem, hogy mi lett veled?
2011. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!