Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis baba a menszesz...

Lehet mégis baba a menszesz ellenére?

Figyelt kérdés
Tervezzük a babát párommal. Hőt mértem ami végig szép magas volt de 1 nap késés után megjött. Viszont nagyon kevés volt..egész napra elég lett volna egy tampon ha a higénia miatt nem cserélném. 3 napig tartott a menszesz az 5-6 nap helyett. Teszteljek? Vagy csak én verem nagy dobra?! Feleslegesen nem szeretnék csalódni.
2013. júl. 4. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A hőd azóta is fent van? Egy tesztet megér a dolog, de azért nagy reményt nem kell fűzni hozzá.
2013. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel megvolt így nem mértem. Lehet csak a mentséget keresem hátha baba. :(
2013. júl. 4. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet mivel addig ugysem nyugszol meg, de valószinüleg nincs baba.
2013. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám 5 hónapig havizott a fiú testvéremmel.. Szóval egy teszt megerősít mindent ;)
2013. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én írtam volna ki a kérdést. :)

Dettó ugyan így vagyok én is mint te. Egy nappal később jött meg, bár görcsöltem az első napon, de a vérzésem nagyon minimális.

Általában nagyon erős és darabos a mensim, de most mintha barnás lenne és a tényleg csekély.

Én ha "elmúlik" akkor csinálok egy tesztet,hátha szerencsém lesz!

Szerintem te s csinálj így!

Úgy örülnék ha összejönne nekem, már fél éve várjuk a csodát!

Írd meg légyszíves mindenképp az eredményt...! :)

2013. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félek hogy negatív..azóta hogy abbahagyta a menszesz" minimális vér csak jön..egésznap semmi csak egyszer annyi épp hogy a bugyim véres legyen
2013. júl. 5. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ne parázz előre! A legtisztább az, hogy csinálsz egy tesztet, és minden kiderül!

A férjemtől tanultam, hogy mindig pozitívan álljunk a dolgok elé!

Ne igyál előre a medve bőrére, mindent tisztábban látsz majd ha elvégzed a tesztet, ne csüggedj! :)

Én is így teszek!

Előző válaszoló v.ok!

2013. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!