Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát,4 hónapja próbálkozunk de semmi. Előfordulhat hogy mondjuk 4-5 hónap sikertelen próbálkozás után összejön a baba mindenféle segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Írjatok valami pozítiv történetet, mert úgy el vagyok keseredve. Már azon agyalok, biztosan velem van a baj, hogy nincs peteérésem vagyilyesmi..
2008. jún. 24. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap egyáltalán nem sok idő. Mi 6 hónapja próbálkozunk és semmi, pedig állítólag minden rendben van. Összefog jönni, nyugi!

Én is nagyon szeretnék már babát, de még semmi. Megpróbálok a pozitív dolgokra gondolni.

2008. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly aug.ban hagytam abba a gyógyszert, 5 év után. Kb 3 hónapig gumival védekeztünk. Dec.ben már nem, vagy csak néha. De akkor még azt sem tudtam, hogy mikor van p.érésem, de mint utóbb megnéztem sexeltünk akkor is.

Akkor nem estem teherbe. A januári, februári, márciusi p.éréskor is mindig egyött voltunk, de semmi.

Na de jött az április p.érésem! :))

És láss csodát, sikerült! Az április 21.-ére NEM várt mensim, nem is jött meg!!!

Holnap kezdem el a 14. hetet!

Tehát soha nem szabad feladni, kitartás! Mi nem is voltunk sokszor együtt, tényleg csak akkor, amikor szinte p.érésem volt, azon a 2 napon, esténként 1x.

Biztos, hogy sikerülni fog nektek is! Ne izgulj, és ne gondolj rá nagyon görcsösen!

Szorítok, sok sikert! :)))))))))))))

2008. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Gratulálok a pici manóhoz! :-))
2008. jún. 24. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Sikersztorim sajna még nekem sincs. Én fél éve próbálkozom. Eddig annyi segítséggel, hogy mértem és vezettem a hőmet. Mindig a hő alapján voltunk együtt, sajna azért is mert csak hétvégente találkozunk. Voltam dokinál is és mindent rendben talált. Most gondoltam kipróbálom az ovu tesztet. Az eredményt még nem tudom, de az biztos hogy eddig rossz volt az időzítés. És a teszt kimutatta hogy van pém. Szóval kettőből egy megvan.Én most vagyok a pozitív napokon és bízom a csodában. De azért új erőt kaptam azzal, hogy eddig nem azért nem jött mert gáz van hanem mert rosszul gondoltam az ovu időpontját.

Szóval kitartás. Tuti nincs semmi gond, azért az nagyon ritka. Lehet itt soknak tűnik, hogy ennyi mindenkinek nem sikerül, de gondoljunk bele akinek elsőre összejött az tuti nem kérdez ez alatt a címszó alatt. Szóval nem képezünk nagy tömeget. És folyamatosan váltódunk. Már én is szeretnék "egy szintel lejjebb" írni.

Kitartás

2008. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! 4 hónap még tényleg nem sok idő, állítólag ha minden rendben van és jó időben vagytok együtt, akkor is csak kb. 20% az esélye annak, hogy teherbe ess. Szóval szerencse kérdése is.

Nekünk pl. 8 hónap kellett, de úgy, hogy a mensim is tök rendszertelenül jött meg (40-45 napokra), túl voltam a hormon-vizsgálaton, férjem a sperma-vizsgálaton és már épp kezdtem volna a clostyt szedni (receptem is megvolt már), amikor összejött a baba.

Van olyan ismerősöm, akinek 5 év után jött össze, tök véletlenül, már nem is számítottak rá, hogy sikerülhet, aztán tessék...

A peteérés ellenőrzésére meg vannak tök jó módszerek, a saját megnyugtatásodra kipróbálhatod valamelyiket...

És fel a fejjel, ne csüggedj, eljön majd a ti időtök is, lehet, hogy hamarabb, mint gondolnád.

2008. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én siker sztorim annyira siker,hogy nem is írom le. Első baba véletlen a nászúton. Csoportos utazás volt és az az egy éjszaka tudtunk együtt lenni, s hárman jöttünk haza. A másodikkal úgy volt,hogy jan abba hagytam a tbl-t és májusban államvizsga után költözés napján összejött. Így új lakás, új diplom,a új gyerek.

De nem szabad 4 hónap után elkeseredni. gondolj arra valaki 4-5 ÉVET vár rá!

2008. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk 4 évnyi próbálkozás után jött össze a dolog....


Mint kiderült, párommal semmi baj nem volt és velem sem, csak annyit agyaltam a gyereken, hogy elkerült a gólya.:)...

Aztán, mikor már letettem arról, hogy természetes úton jöhetne a baba és eltökéltem, hogy belevágok a meddőségi kezelések borzalmaiba, adtam magunknak még időt az új évig (mert hogy ezek a dolgok mint 2007. novembere körül történtek). Nem meditáltam a gyereken, elfogadtam mindent, élveztem az életet, sportoltam, jól éreztem magam.


A Télapótól már egy kisbabát kaptam.:))) Most a 33. héten járunk.:)


Kitartás...és ne meditálj.

2008. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk két év után jött össze.

Ne aggódj! Semmi gond nincs!

Szeressétek egymást:))))))))


A peteérésben ha bizonytalan vagy, próbáld ki az LH tesztet, vagy a minimikroszkópot, hőmérőzést.

Esetleg kérj egy ultrahangot középidőben, annál tutibb nincs. :)

Ha biztosra mennél az orvonál nyugodtan mondd hogy egy éve próbálkoztok, akkor tuti kivizsgáltat. Orvosa válogatja. Engem kérdés nélkül elküldött vérvételre! :)

Sok sikert!!!!!

2008. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia,

nálunk is elég sokáig húzódott a dolog, már nagyon elkeseredtünk. Vettünk egy könyvet a neten, amiben nagyon sok hasznos dolgot találtunk. Étrendbeli, életmódbeli tanácsokat. Mi nagyon stresszeltünk, de a könyvben az is benne volt, hogy ez hogy akadályozza a baba fogantatását. Utána teljesen megváltozott a hozzáállásunk, átálltunk a könyv szerinti életmódra és két hónap múlva már pozitív lett a tesztem!!! Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a könyvet. Két hete adtam kölcsön a barátnőmnek, remélem hamarosan együtt babázunk... :)

A könyv címe: Ha nem jön a baba

Én a neten vettem, itt: [link] , de azóta már üzletekben is láttam, sőt a múltkor a Tesco-ban is ki volt téve. Nagyon jó, nézzétek meg!!!

2008. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!