Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg 5 hónap alatt. Segítség?

20 kg 5 hónap alatt. Segítség?

Figyelt kérdés
szeretnék lehetőleg min. 15 kg-tól megszabadulni júniusig.. nem akarok semmilyen szar étrend kiegészítőt szedni. mit ne egyek, és mit sportoljak? (napi min, 1 óra séta mellett)
2011. jan. 30. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggelire mondjuk 50 g kenyérből szendvics

10 órai gyümölcs

Ebédre cs.mell, vagy bármi hús, fél adagot bármiből

Uzsonna egy joghurt vagy kefir

Vacsira csak fehérje, pl túró


Napi min 40 perc "zsírégető" torna, mondjuk sz.bicikli, vagy futás, a pulzusod a zsírégető tartományban legyen végig.

2011. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány cm és kg vagy most ?
2011. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számolj kalóriát. Így bármit ehetsz, csak ne legyen több 1400 kalóriánál. Én még csokit és kekszet is eszek, és fogyok. Bátran tudom ajánalni. Kb 2-3 hét alatt az alapvető kaják kalóriáit már tudod, és nem kell folyton nézegetni.

És ehhez 40 perc aerobik naponta (én Norbi kickboxot csinálok, de Czanik féla capoera is nagyon jó)


Én nagy súlyról indultam (100 kg). 1 hónap alatt 10 kg ment le. Ha te kevesebb vagy akkor kb 4-5 kiló fogyással számolhatsz havonta.

2011. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is kalóriát számolok, 4 hónap alatt lement 12 kg!
2011. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

HÉTFŐ:

Reggeli: Alma.

Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.

Vacsora: 2 dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.

KEDD:

Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.

Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, az edények elmosogatása.

Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.

SZERDA:

Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának a fele, de abból amennyi belefér.

Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.

Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka, hashajtó.

CSÜTÖRTÖK:

Reggeli: 1 db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.

Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.

Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.

PÉNTEK:

Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalével, kekszreszelék.

Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.

Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépaszeletekkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.

SZOMBAT:

Reggeli: Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szaharinnal, nyomelemekkel ízesítve.

Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.

Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.

VASÁRNAP:

Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefír.

Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjszeletekkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.

Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kb én is ezt szeretném elérni,de diétát tartani sajna nem megy,tekintve h kavonta marad bármire költöpénznek kb 4000 ft.

Annyit tudok h kevesebbet eszek..vagy esetleg megprobálom gyümölccsel kiváltani.

volt Well Mix-em (rossman) de állitolag nem jo mert a fele cuukor, pedig volt h szinte csak azon éltem és fogytam is!

Elkezdtem edzöterembe járni, minden hétköznap megyek, kb. napi másfél-2 orás mozgással.

Ha nem diétázok akkor is fogyok?

Nem zabáltam eddig se söt! Nem is birok sokat enni egyszerre!


Kérdezö/bárki! Az emailcimem icecurrant@freemail.hu felvehetnétek velem a kapcsolatot egy kis lelki támasznyujtás/tanácsadás cimszobol-együtt ugye csak könnyebb!

2011. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!