Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok segítségét várom,...

Lombikosok segítségét várom, hogy mi a válasz a lenti kérdésemre?

Figyelt kérdés
Hallott már valaki olyanról hogy a stimulált ciklusba egy vagy egy tüsző sem érett meg és azt az egyet beültették vagy a következő stimulált ciklusba más gyógyszerekkel sikerült több tüszőt produkálni?
2009. okt. 17. 09:12
1 2
 11/13 anonim válasza:

Nekem is Sajgó Attila az orvosom. Én nagyon nehezen stimulálható vagyok. Az FSH-m nagyon magas és most készülök a 3. lombikra. Én nem hiszem,hogy Sajgó Attila lenne a legnépszerűtlenebb orvos a Kaáliban. Hiszen akivel csak beszéltem mindenki jót mondott róla, sőt még azt is mondják, hogy jó kezekben vagyok. Nem értem, hogy lehet úgy véleményt mondani valakiről ha nem is ismerik, csak hallásból. Én személy szerint ismerem és vannak barátnőim akik szintén hozzá járnak és teljesen megbíznak benne.

Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalatod volt vele, de biztosan megtett mindent, hogy segítsen neked is.

2010. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Tudom már nagyon régi ez a hozzászólás, de én is hasonló cipőben jártam mint a kérdező. De nekem sikerült néhány stimulációt végig vinni Sajgó doktorral. Nekem is volt mikor egy petesejt sikerült és meg is termékenyült, majd azt vissza is ültették. Sajnos egyszer sem tapadt meg. Még az elején jó tapasztalataim voltak vele, mert hát naívak voltunk, legalábbis hittünk abban, hogy majd tud rajtunk segíteni, de néhány sikertelen lombik után, már láttuk, hogy nincs értelme tovább folytatni és az intézetből is elmentünk. Nekem a végén nagyon rossz tapasztalatom volt vele, most nem szeretném részletezni, de majd annak az ideje is eljön. Ha valaki nagyon komplikált eset, mint például magas FSH vagy PCO azt sajnos nem tudja kezelni és egyetértek a kérdezővel, sajnos nem tudja mikor mit kell mondani. Ezt még gyakorolnia kell, mert mi nem egy kiló kenyérért megyünk egy meddőségi központba hanem azért,hogy gyerekünk legyen és az életünket ezeknek az orvosoknak a kezébe tesszük. Mi most egy másik intézetben próbálkozunk és meg vagyok győződve arról,hogy lesz saját gyerekem. Ha Sajgó doktoron múlna akkor nekem nem lenne az biztos! Míg hozzá jártam, addig nem tudtam pozitívan gondolkodni,nem hittem abban, hogy gyerekem lesz, mert annyira elkeserített még az elején. De nem mertünk válltani, mert féltünk, hogy máshol sem lesz jobb, de tévedtünk. MÁr hamarább kellett volna válltanunk.
2012. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én 4 évig jártam hozzá. Az volt a magyarázata, hogy magas az FSH-m és nehezen stimulálható vagyok. Majd a 4. kezelés után elmentünk tőle. Sőt ő küldött el, hogy nincs értelme tovább folytatni, mert nekem soha sem lesz gyerekem. Majd elmentünk egy másik intézetbe ahol laporoszkópiát és hiszteroszkópiát csináltak és kiderült, hogy endometriózisom van és volt. Hát így természetesen nem is sikerült volna soha. Most még próbálkozunk, csak sajnos a sok kezelés amit Sajgó csinált már teljesen kimerítette a petefészkeimet 4 év után nem is csoda. Felelőtlennek és könnyelmű orvosnak tartom. Nem ajánlom senkinek sem. Már csak abban reménykedhetem,hogy talán donorral sikerülhet! Remélem majd vissza kapja az élettől azt amit velünk tett, de ezt majd az élet elrendezi vele. Nem aggódok e miatt.
2013. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!