Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tapasztaltatok hasonlókat?...

Ti tapasztaltatok hasonlókat? Mi volt a megoldás rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne, hogy terhesség alatt, találkoztatok e hasonló panaszokkal, és mi volt a megoldás rá? A gond a következő: 21 hetes terhes vagyok. Időnként - kb 2-3 naponta éles, szúró fájdalmat érzek a pocakban, de csak rövid ideig tart, utána bekeményedik a hasam és ennyi. Azonban ami a nagyobb probléma, hogy pár napja igencsak elkezdett zsibbadni a kezem- néha a lábam. Nagyon kellemetlen, mert nem érzek az ujjaimmal semmit, Olyan mintha ernyedtek ellének, vagy mintha begörcsölt volna.. nem tudom másképpen leírni. Volt valakinek hasonló? Élmények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban??
2013. júl. 6. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" a köldököm szokott szúrni, fúra érzés mert iszonyatosan szúr és olyan mint ha kívülről valami megcsípne. Olyan 14-15 hetesen volt az első ilyen azóta csökkent, de szokott lenni, de már sokkal kevésbé szúr. Viszont nálad ez a haskeményedés és zsibbadás nem túl jó jel. Magnéziumot nem szedsz? Amíg eljutsz orvoshoz javasolom minél előbb addig is szedhetsz magnéziumot mert az biztosan nem fog ártani. Pihenj sokat ez a másik jó tanácsom. Lehet csak valami "apróság" a babák eltudják szorítani az ereket ami okozhatja a zsibbadást, de keményedés miatt én azért megnézetném magam dokival.
2013. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!