Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltatok ilyet terhesség...

Tapasztaltatok ilyet terhesség alatt? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok. Még a terehsségem legelején kijött a szeméremajkam jobb oldalán egy pattanásszerű valami, amit ha nyomtam jött belőle, egy idő után már nem telítődött meg és úgy nézett ki elmúlik. Aztán pár napja egyik napról a másikra hatalmas hólyag szerű valami jött ki rajta, ami gennyezett is, de nem akar kisebb lenni és eléggé fáj. Mi ez? Mivel kezeljem?
2009. nov. 4. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarod, hogy a baba elkapjon valamit még ma irány az orvos. Erre itt nem tudnak okosat mondani.
2009. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy az ún. Bartholin-mirigy (remélem jól írom) gyulladásáról van szó. Csatlakozom az előző válaszolóhoz, minél előbb fordulj orvoshoz.
2009. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Valószínű Bartolin-mirigy gyulladásod van! A gyerknek nem hiszem, hogy baja lesz, ellenben ezt altatásban műtik, 20 perces műtét, kitisztítják a gennyes részeket. Nem varrják össze, hagyják, hogy magától tisztuljon! Fájdalmas dolog, vigyáznod kell magadra!

Fordulj a nőgyugyidhoz, biztos meg lehet vele beszélni!

Ui.: A hugomat, ugyan nem kismama, de 2 hete műtötték ugyanezzel, már jár dolgozni is.

Üdv

2009. nov. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elolvastam mi ez amit írtatok, de nekem nem bent van, hanem teljesen a szeméremajak szélén, szinte a bugyinál. Akkor is leeht az?Ez krémmel nem múlik el?
2009. nov. 4. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Szerintem ha az, amiről írtunk, akkor az krémmel nem múlik el. Mutasd meg az orvosodnak, ő tud ebben normális választ adni.

Üdv

2009. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz, ne várj szerintem se
2009. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy egy szőrtüsző gyulladt be. de ha zavar és fáj akkor inkább tényleg nézesd meg nehogy valami komolyabb legyen.
2009. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
holnapra kértem időpontot a nődokihoz. Kiváncsi vagyok, mert valamikor iszonyatosan viszket
2009. nov. 4. 19:15
 9/10 A kérdező kommentje:
na voltam dokinál, aki egyből a sebészetre küldött, szörtüsző gyulladásom volt, de olyan nagyon dúrva, szóval felvágták, azt hittem ott halok meg, de túléltem.
2009. nov. 5. 12:59
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és a doki szinte kinevetett,m ikor megkérdeztem, hogy lehet baja ettől a babának.....
2009. nov. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!