Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Állandó hüvelyi...

Mit csináljak? Állandó hüvelyi fertőzéseim vannak, amit kikezelnek, de mégsem, mert mindig érzek valamit és . Nia párommal sem merünk már együtt lenni. Babát szeretnénk, de a fertőzések miatt nem tudunk együtt len

Figyelt kérdés
Volt olyan is,hogy negatív leletek után együtt voltunk és rögtön kijött a férjemen,neki negítív volt a lelete előtte.Segítsetek,már kivagyok.Mondjatok egy orvost.
2009. okt. 17. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ez elég nehéz ügy.Mi ugyan igy voltunk.Leirnád a tünedeidet, akkor talán jobban tudnék segiteni.

2009. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írjál konkrétabb dolgot, mert így nehéz segíteni.


Átérzem a lelki fájdalmad, én is évekig küzdöttem HPV vírus okozta szemölccsel, amit kezeltek, elmúlt, újra kezeltek, újra elmúlt, megint előjött.... és így tovább és így tovább... Már nagyon magam alatt voltam, hogy sosem lehet babám. Egy asszisztens egyszer azt mondta, hogy egy ilyen betegnek a szülés után múlt el. Na, gondoltam ez jó, csak éppen hogy essek teherbe, mikor állandóan gumival kell védekezni, hogy a párom ne kapja el tőlem. Aztán egyszer egy éppen negatív időszakomban összejött a baba és mióta szültem nem is találtak nálam ilyesmit.


Amit tanácsolni tudok ha neked is vírus okozta, vagy immunhiány miatti betegséged van:

Macskakarom tea - borzalmas íze van, de hozzá lehet szokni. Egy kúra után sokáig tünetmentes voltam.


Általánosan pedig javasolni tudom az intim zuhanyt, lehet kapni hozzá jódos pezsgőtablettát, ez fertőtlenít, valamint laktózosat, amit meg utána lehet használni, illetve az orvos által felírt tabik, kúpok után utókezelésként. Ha érdekel írok még róla.


Ne add fel a reményt, össze fog jönni a baba! :)

2009. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én életemet is sokszor megkeseríti a hüvelygomba. Volt már, hogy bakteriális fertőzésem volt. Most megint van valami, a doki szerint gomba, de nem igazán akar múlni a gombaellenes szerektől. Én arra gyanakszom, hogy megint baktérium. Ráadásul mi is babát szeretnénk. Clostit szedtem és pont most kellene próbálkoznunk, amikor előjött ez a nyavalya. Nagyon el vagyok keseredve, hogy miért pont most kell ennek így lennie. Hétfőn megyek a dokihoz és megmondom neki, hogy vegyen mintát, hogy kiderüljön mi okozza a panaszokat, mert így mi sem merünk próbálkozni. Amúgy nálatok kiderítették, hogy pontosan mi okozza a panaszokat? Ha nem én tudok Debrecenben egy orvost aki 100%, hogy kideríti. Ha érdekel írj.
2009. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet a Gynevac vakcina is. Receptre lehet megrendelni a patikában. 1 dobozban 5 db van, melyeket 7-14 naponta kell beadatni izomba. Érdemes 2 dobozzal venni és mindkettőtöknek beadatni, mert a pasik tünetmentesen is visszafertőzhetnek és kezdődik minden elölről.

Nálunk ugyanez a helyzet és már kapjuk a szurikat. A tünetek 2 után elkezdtek rohamosan múlni. Még 1-2 hét és gyúruk a babára.

2009. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:55-ös vagyok. Én is kaptam a vakcinát. Márciusban kaptam meg az utolsót és júniusban már megint volt valami gombaszerűség. Egy-két szuri után én nem éreztem jelentős változást, pedig antibiotikumot is kaptam rá. Hát nem tudom, lehet nálam nem volt olyan hatásos, mint nálatok.
2009. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.Képzeljétek kiderült,hogy kandidám van. Most aztán végképp elkeseredtem,de mindegy elmegyek László Máriához,aki ezzel foglalkozik.Rememélem ki tudom írtani magamból,mindenesetre elég nehéz és hosszadalmas.Most fogom kapni a gineva-kot.
2009. okt. 25. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!