Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben ajánljatok nőgyógy...

JnéHN kérdése:

Debrecenben ajánljatok nőgyógyászt, aki ember-baráti áron dolgozik, viszont alapos?

Figyelt kérdés
Testvéremék 1,5 éve próbálkoznak a babával. Eddig Jenei Jolánhoz jártak, de most elegük lett belőle.
2013. júl. 7. 08:29
 1/10 anonim válasza:
Dr. Sápy Tamás, a klinika meddőségi részlegét vezeti, van magánrendelése is
2013. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én Dr. Székely Péter 1-et tudnám ajánlani. Neki a Kar utcán van a magánrendelője, de az Sztk-ba is van rendelési ideje. Nálunk is hasonló volt a helyzet, de az ő segítségével most 10 hetes kismama vagyok. :)
2013. júl. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ők milyen áron dolgoznak?
2013. júl. 8. 07:44
 4/10 anonim válasza:
Székely P.: Első alkalommal megbeszéltük, hogy mi a probléma kb 20 percig voltam bent jelképes 500 forintot kért, ekkor nem volt vizsgálat. Nekem a kivizsgálás nagyrészét az Sztk-ba végezte az ingyenes volt, majd az utána lévő magánrendelői vizsgálatok 5000ft-nál megálltak. De erre összesen csak kétszer került sor. Gondolom függ attól is hogy milyen vizsgálatra van szükség. Remélem tudtam segíteni.
2013. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sápy Tamáshoz nekem csak mindig uh-ra kellett mennem, 5000 volt. Mindenkire 15 perc van, így van kialakítva a magánrendelése.
2013. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek! Köszönöm szépen!
2013. júl. 9. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Aviva torna szokott segíteni, anélkül hogy hormonokkal kellene sokkolni a szervezetet. Érdemes megpróbálni ha van jó Aviva tanár Debrecenben.
2013. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ismerem a sógornőm, Ő nem fog nekiállni tornázni.
2013. júl. 13. 07:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom az életmódján sem hajlandó változtatni. Pedig egy baba miatt érdemes lenne, de persze a döntés az övé, szerintem sikerülni fog nekik és sok sikert kívánok előre is!
2013. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem valószínű, hogy fog változtatni. Köszönöm a jó kívánságokat!
2013. júl. 14. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!