Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 éves vagyok, a párom 39....

24 éves vagyok, a párom 39. Ilyenkor is esélyes, hogy az első próbálkozásnál összejöjjön a baba? Vagy pedig ebben a korban már nyögve nyelősebb?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív válaszokat:) Remélem hamarosan szülőkké válunk.


Többieknek válaszolva:

Attól még, hogy ide irogatok szerintem azzal nincs probléma, hiszen nem lehet folyton szeretkezni, ráadásul nálunk alapból nem így működik!

A másik fele, a korombeliek túl éretlenek és jobban megértem a párommal magam mint bármelyik huszonéves kisfiúval.

Különben meg nem kérdeztem semmi rosszat, hiszen rengeteg helyen olvastam, hogy kinek mennyi idő volt mire teherbe esett. Szimplán kíváncsi voltam arra, hogy Ti mit gondoltok ezzel kapcsolatosan. Vagy pedig hasonló példákra számítottam és örülök, hogy értelmes válaszokat is kaptam, nem csak támadókat.

2013. júl. 9. 12:15
 12/13 anonim ***** válasza:
én 21,párom 38,mégis egykettőre sikerült a baba :) 32hkm
2013. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek!

Ez igazán jó hír:)

2013. júl. 9. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!