Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-án volt pém. Ma észre...

8-án volt pém. Ma észre vettem, hogy az alsóneműmön barna folyás lett. Miért?

Figyelt kérdés

Itt a görbém:

[link]

De csak 22-re nem várom.29 naposak a ciklusaim.Fáradékonyság,és mell fájdalmaim vannak.Miért van ez a barna folyás?

Köszi a válaszokat.


2009. okt. 18. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reméljük, semmi gond nincs. Az okokat szerintem csak egy doki tudná megmondani, szerintem keresd meg a sajátodat. Én 3-szor voltam terhes, ilyesmi sosem volt, szerintem tehát nem valószínű, hogy baba:(. Egy ismerősömnek volt hasonló, neki hormonprobléma miatt volt, de kezelték egy jó darabig, és végül sikerült teherbe esnie.
2009. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hormon problémám szerencsére nincs,és fertőzésm,sem pedig gyulladásom,mert ezt vizsgálat is kimutatja.

Pé után vagyok 10 nappal--sajnos a ciklus.hu rossz helyre tette a pém napját.

2009. okt. 18. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
beágyazódáshoz késő, menstruációhoz korai. szerintem keresd meg a dokid.
2009. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem mensihez nem korai.. 3-4 nappal előtte már elkezdődhet a barnázás.
2009. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beágyazódáshoz miért késő a barna folyás? Ha baba van nem most tart a beágyazódás folyamata?
2009. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mensi előtt SOHA nem barnáztam!Még egy fél napot sem!

Beszéltem telcsin a nődokimmal,és ezt mondta:

7-10 napig tart a beágyazódás,a barna folyás normális.Ha korábban jönne a mensi,akkor görcsölést éreznék a hasamaljánál.Minden esetre fel kell keresnem őt,ha holnap--holnapután nem múlik.


Mivel én ma vagyok a 10-ik dpo-n,ezért a doki szerint beágyazódási tünet,amit még kísérhet kissebb vérfolt is.


Csak azt felejtettem el megkérdezni a dokitól,hogy ez mennyire biztos amit mondott...--amúgy 9éve a nődokim:)


Kedves válaszolók:járt így valaki közületek?

2009. okt. 18. 16:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok az ovuláció után pár nappal.A derekamban érzek húzó fájdalmat, a mellem nem igazán érzékeny. Én azt gondolom, hogy ez neked szinte biztos, hogy beágyazódási tünet. Sokan vannak így. Milyen egyéb tüneteid vannak?
2009. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tüneteim:Fájnak a melleim,most a fejem is elkezdett fájni--de ez lehet ettől az időjárástól is--,és barnázok.

A mensim mindíg reggel szokott megjönni,előtte soha nincs barnázásom.De csak 22-re nem várom.Remélem minden rendben lesz:)Amúgy fáradékony is vagyok,ami inkább délután jön rám,hogy aludnék--de lehet ez is időtől van..

2009. okt. 18. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:

szia, csak annyit, hogy nekem is ugyanez volt kb két hete, és pozi lett a tesztem!!!:-) Arra a napra mikor a mensit vártam már teljesen elmúlt. Mensi elmaradása után két nappal teszteltem, akkor már jól kivehető + volt.

drukkolok! Az első terhességemnél semmi barnázás nem volt, most meg igen.

2009. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaaaaj,kedves utolsó válaszoló!!!Olyan jó,hogy ezt válaszoltad!Akor reménykedhetem még ugye?

Esetleg meg kérdezhetem,hogy voltak egyéb tüneteid is?

Gratulálok neked!!!

2009. okt. 18. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!