Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akik a napokban...

Lányok, akik a napokban ovuláltatok: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Nekem hétfőn volt pozi az ovu tesztem, h-k-sz voltunk együtt biztos ami biztos alapon.

Szerintem tegnap repedtem.:-)

Bő 2 éve várjuk az első babánkat egyébként...



2013. júl. 10. 21:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

3. vagyok. Nekem sajna megjött. Előbb is, mint kellett volna. Kicsit el vagyok kenődve, de az élet megy tovább :) Augusztusban sikerülni fog :)

Nektek hajrá!!!!! :)

2013. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

(2.vagyok)pontosan hajrá, hajrá:)nekem még nem jött meg,de nagyon fáj a derekam és általában ez az előjele szokott lenni.én mérem a hőmet reggelente az jelenleg így néz ki

[link]

a szívem nagyon bízik ebben a hónapban,de belül érzem,hogy majd a következő, úgyis akkor megyünk nyaralni:)

2013. júl. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Sajnálom hogy megjött, neked pedig nagyon szorítok, hogy mégiscsak most tesztelj pozitívat, és már hárman menjetek nyaralni! Bár ott azt mondják könnyű összehozni egy babát :-)

Velem semmi extra, most rohanok a gyógyszertárba Utróért, mert reggelre elfogyott :-)

Szerintem nálam sem lesz semmi egyébként, bár durva antibiotikumokat szedek tegnap óta, szóval Murphi... na, akkor nem is tudom hogy mennyire esnék kétségbe.... Bár a nődokim nem mondta hogy védekezzünk, szóval....... nagyon fáj a fejem, nem vagyok jól. ÉS ennek nincs köze az antibiotikumokhoz, szóval nem tudom.

2013. júl. 18. 08:11
 24/30 anonim ***** válasza:

Ma csak reggel fájt a mellem, annyit érzek, hogy telt.

Vasárnap tesztelek, ha addig nem jelentkezik semmi egyéb.

2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
én ma is emelkedtem így 36,9nél járok viszont volt némi barna maszat a wc papíron és egy negatív tesztem is:(
2013. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Ó lányok, nem igaz hogy ennyi nő közt senki sem tesztel egy pozit!

Én 25.-én tesztelek (csütörtök), de most lassan azért izgulok hogy negatív legyen, mert el kellett kezdenek 2 fajta antibiotikumot is szedni tegnap reggel, szóval így elég veszélyes lenne. Pont ma vagyok a 10. napon az ovum után......

Lányok, mind édesanyák leszünk, akinek most nem jött össze, ne adja fel, eljön még az ő ideje! :-)

2013. júl. 19. 07:44
 27/30 anonim ***** válasza:
Én tegnap teszteltem, negatív, de lehet korán volt, menzesznek nincs jele. Meg tudlak érteni, nekem a munkahelyen indult egy 1 éves képzés, amit jó lenne teljesíteni, baba mellett nagyon nehéz lenne. Ezért ha most nem sikerült, májusig abbahagyjuk a próbálkozást.
2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Azért sajnálom. Nekem már csak pár nap..... Minden bajom van, de nyilván a gyógyszerektől.
2013. júl. 22. 22:42
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött, szval majd a tengerparton belehúzunk:)remélem onnan már 3an jövünk haza
2013. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Reggel negatívat teszteltem :-(

Szorítok nektek a tengerparti babagyártáshoz;-)

2013. júl. 25. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!