Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan anyukákkal szeretnék...

Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni, akik hasonló cipőben jártak, mint most én!?

Figyelt kérdés
Mikor gyorsan egymás után akartatok két picit,mit tettél ennek érdekében?Főleg úgy ha közben szoptattál és nem menstruáltál.Mit lehet és mit nem ilyenkor?

2013. júl. 13. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Mi így voltunk, és nekünk össze is jött. 16 hónap lesz a két pici között. Semmit nem csináltunk, csak egyszerűen nem védekeztünk. Eddig szoptattam a kicsit és most vagyok 17 hetes kismama. De például sógornőméknek addig nem jött össze a baba, amíg nem választotta el a kicsijét. Ja és még annyi, hogy nekem volt menstruációm előtte.
2013. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a szervezetedtől függ. Én nem menstruáltam szoptatás alatt, akkor jött meg, mikor elválasztottam, azonnal terhes is maradtam. egyszer jött meg összesen. De ahogy az első is írta, ez nem mindig így vagy. Ha olyan típus vagy, mint é, akkor nem esel teherbe szoptatás alatt... nekem jó kis fogamzásgátló volt.
2013. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idős volt a picid mikor sikerült?
2013. júl. 13. 08:56
 4/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%
szia, en most vagyok 7 hetes terhes,a lanyom pedig 13 honapos. Meg mindig szoptatok es 6 honapja rendszeresen van mensim. Kb 4 honapig probalkoztunk es most sikerult. Ha most.sem sikerult volna akkor ovu tesztett vettem volna, probald meg. Egyebkent szedtem a gravidat, folsavat, vasat mar honapokkal ezelott, de nem napi szinten. Sok sikert a babahoz.
2013. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!