Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is terhes vagyok?...

Amore kérdése:

Szerintetek is terhes vagyok? Nem merem elhinni! Csatolok képet! Lenne még egy kérdés ha szerintettek is pozitiv akkor az árthatot a babának hogy egy hete amikor beteg voltam neo citrant szedtem?

Figyelt kérdés

Elöre is köszönöm a válaszokat!

A kép [link]


2009. okt. 19. 14:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem nem fogsz úgy járni mint én. Volt nekem is egy ilyen halvány tesztem 4 nap késésnél, de megjött rendesen, és elment a baba! Szorítok, hogy minden ok legyen. Egészséges boldog babavárást!
2009. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ígéretes!

pár nap múlva ismételj!akkor több lesz a hcg-d


az enyém még ismétléskor is ilyen halvány volt.. de 21 hetes pocilakóm van..drukkolok!

ostantól le a gyógyszerekkel.. lázcsillapítás lehet de szedj homeopátiás bogyeszt..

Én oscillococcinumot szedek megelőzésre.. heti 1 fiola... vagy válassz más homeos szert.. azt 2 hónapos baba is szedheti.. és neked sem árt majd meg!

Gratula és drukk!

2009. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Nincs görbém nem vezettem. Én elöjeleket se tapasztaltam hacsak az nem hogy kb 2 hete pár orán görcsölt a hasam mintha megjönne.Gondolom ez a beágyazódás jele volt! Barátcserje kapszulát szedtem egy honapig!
2009. okt. 19. 15:10
 14/44 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdés! Sajnos jelenleg nincs tb-m ezt hol kell elintézni és mennyibe kerül havonta?
2009. okt. 19. 15:12
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is gratulàlok! :) A TB.t az apehnél kell intézni, havi 4500ft! De miért nincs? Azt nem tudom visszamenöleg is kell e fizetned!
2009. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Azért mert juniusba befejeztem a sulit és azota nem volt munkahelyem
2009. okt. 19. 15:36
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom a gratulációkhoz, de mit keres ott az a szög?
2009. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ígéretes teszt! :)

Nekem soha nem volt pozitív a tesztem, aztán mégis itt futkos ez a három éves kis ördögfióka! :) Azért bánom, mert elraktam volna! :)

De szurkolok és kívánom a legjobbakat! Kérlek, majd jelezz, hogy végül is mi lett a második eredménye! :)

2009. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem, lehet visszamenöleg is kikell fizetni! De majd kérdezd meg!
2009. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a gratuláciot és az infot! Majd megirom a második teszt eredményét is! Ha valaki tud még esetleg még plusz infot vagy véleményt a tesztröl azt várom!
2009. okt. 19. 16:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!