Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is terhes vagyok?...

Amore kérdése:

Szerintetek is terhes vagyok? Nem merem elhinni! Csatolok képet! Lenne még egy kérdés ha szerintettek is pozitiv akkor az árthatot a babának hogy egy hete amikor beteg voltam neo citrant szedtem?

Figyelt kérdés

Elöre is köszönöm a válaszokat!

A kép [link]


2009. okt. 19. 14:34
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyanilyen volt az első tesztem, amit az elmaradás után másfél hétre csináltam. De mindenki azt mondta, hogy a halvány csík is csík. Szóval én ugyanezt tudom neked mondani. Várj még két napot, és tesztelj újra. Hidd el az már bivaly erős pozitív lesz. Én összesen 4 tesztet csináltam, mire elhittem hogy terhes vagyok. Ha gondolod felrakom neked mind a 4 tesztemet, vagy elküldöm e-mail-be. A mai napig megvan mind a 4. És lám, 8 hetes kismama vagyok.

Szóval üdvözöllek a babások között, és boldog babavárást.

puszika

Babybogyó87

2009. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Babybogyó87 vagyok, mellékelten küldöm a teszteimet... gratula még egyszer

Első tesztem: [link]


Második tesztem: [link]


Harmadik tesztem: [link]


Negyedik tesztem: [link]


Bocsi, a képek nem valami jó minőségűek, de azért látszik a lényeg.

2009. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Szia Babybogyó87! Nagyon köszönöm a kedves szavakat! Megnéztem a teszjeidet, az utolso már tényleg bivalyerös volt neked! A nevedben a 87 a születési évedre utal? Csak azért kérdem mert én is 87-es születésü vagyok!
2009. okt. 19. 17:54
 24/44 A kérdező kommentje:
Annak a válaszolonak üzenem aki a tüneteimről kérdezett hogy most jut eszembe hogy tünetként lehet emliteni még hogy sokat kellett/kell pisilnem is ! Remélem még elolvasod!
2009. okt. 19. 18:51
 25/44 anonim ***** válasza:

szia.

igen 87-es születésű vagyok. jah és a Neo Citran-t elfelejtettem, az nem árt a babának.

Üdv a körömben, végre nem vagyok egyedül aki 87-es születésű és pocakos.

pussz

Babybogyó87

2009. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok csajok.kedves kérdező és Babybogyó87,gratula a babához.igaz én nem 87-es vok,hanem 84-es de azért csatlakozhatom én is a pocak táborotokhoz?


9+2 hetes km

2009. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Szia! Persze hogy csatlakozhatsz!
2009. okt. 19. 23:19
 28/44 anonim ***** válasza:

9+2 hetes km igen csatlakozhatsz, miért ne.

Kérdező: csináltál már újabb tesztet? mi lett az eredmény? mindenképp írj, ha akarsz privit is nyugodtan. Már nagyon izgulok, hogy mi a helyzet.

puszika

Babybogyó87

2009. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Szia! Holnap reggel csinálok ujabb tesztet de már alig birom kivárni! Amint meglesz az eredmény egyböl megirom vagy legkésőbb amikor az uram elmegy dolgozni dél körül! Aranyos vagy hogy érdeklödsz!
2009. okt. 21. 19:20
 30/44 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Annak irom aki nyomon követte a kérdésemet! A második teszt is pozitiv lett és ez erösebb valamennyivel!:):):):) Hétfőn megyek dokihoz!
2009. okt. 22. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!