Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után lehet...

Spontán vetélés után lehet már újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Május 20-án volt pozitív tesztem, két hétre rá spontán vetélés indult be. Voltam két hete nődokinál, kitisztult szépen a méhem. Akkor azt mondta csak lazán...Most úgy néz ki félidőbe vagyok, ovu környéke, ha most össze jönne ugye nem lenne baj ? Volt valaki így?

2013. júl. 14. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azt szokták mondani, hogy ha visszaáll a ciklusod, akkor meg kell várni legalább 2-3 rendes menstruációt.

A hónapokat nem a vetélés időpontjától a ténylegesen eltelt hónapokra értik, hanem a rendes, ciklusos menstruációra.


Én legalábbis így tudom, nekem ezt mondták tavaly missed ab után.

2013. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nálam nem volt műtét, mensivel távozott
2013. júl. 14. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen ment el a babám,nem volt teendő,minden távozott magától.Nekem azt mondták mivel ilyen korai vetélés volt,ezért nincs akadálya,hogy egyből újra próbálkozzunk.
2013. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vetélés óta egyszer már megjött, tehát egy ciklust vártunk:)
2013. júl. 14. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan probalkozhattok! Sok sikert es valoban csak lazan es boldogan! :-)
2013. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak lazán :) Tegnap nem bírtuk ki :)
2013. júl. 15. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ha magától távozik, tehát nem kell műtéti beavatkozás, akkor akár már a következő ciklusban lehet próbálkozni.
2013. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!