Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CLOSTYLBEGIT? Túl későn...

CLOSTYLBEGIT? Túl későn kezdtem el szedni?

Figyelt kérdés
A ciklusom 6. napján vettem be az első tablettát. Érhet ez még valamit, vagy már túl késő volt???
2013. júl. 15. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akkor kezdted el? ez nem egy vitamin hogy hol ekkor hol akkor veszem be. Nem véletlenül kell az első vagy a második naop elkezdeni. A 6. napon már nem ott tart a cikusod ahol az elsőn, a hormonok már változnak. Ez azért ahhoz egy elég komoly gyógyszer hogy komolyabb mellékhatásai legyenek. Reménykedj hogy nem elsz gond de kérdezz rá egy nőgyógyásznál midenesetre mert szerintewm le fogja állitani a szedését. Feleelőtlen dolog volt ez tőled. Miért nem vártál kkor már még egy ciklust?
2013. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!


Írtam én valahol, hogy magamtól kezdtem el szedni a 6. napon?????


A kérdésem annyi volt, hogy kifejtheti-e még a hatását a gyógyszer, vagy már késő????


Erre szeretnék választ kapni, nem ijesztgetést várok.

2013. júl. 15. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki mikortól mondta hogy szedd? Ha 28 napos a ciklus akkor a 3 napon szokták mondani,nekem 26-27 napos igy a 2.ciklusnapon kellett elkezdeni.30-31 napos ciklusnál pedig halottam már másoktól hogy az 5.ciklusnapon.
2013. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így lesz a peteérés középidőben,ezért van így számolva,ezért nem mindegy a napja.Ezt még kihagytam :)
2013. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!