Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájt már valakinek olyan...

Fájt már valakinek olyan erősen és intenzíven a melle, hogy a fájdalom a karjában is szinte elviselhetetlen volt?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, 23-a körül nem várom.

2013. júl. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Melegvizes borogatás.


Fájt már annyira hogy a karom se birtam felemelni,be voltak gyulladva a mellemben levő mirigyek,nem voltam terhes sem.

Fájdalomcsillapitó,amiben van gyulladáscsökkentő és melegvizes borogatás (gyógyszertárban kapható párszáz forintét ilyen kék zacskós akármi,amit fagyasztani és forrósitani is lehet)

2013. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 napig fájt a mellem, minden kezelést mellőzve mára enyhült. Vasárnap tesztelek.
2013. júl. 18. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a borogatás, illetve a maszírozás segített. Elviselhetetlenül fájt, egyre jobban ahogy közeledett a nemvárt. Én sem voltam terhes. Vannak ciklusok amikor fáj, és vannak amikor nem. Nem tudom mitől változik, a hormonjaimmal nincs gond.

Azért szorítok neked! :-)

2013. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!