Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen mi lehet ez az...

25 hetesen mi lehet ez az elviselhetetlen fájdalom? Más is volt, vagy van így?

Figyelt kérdés
Csak akkor keletkezik ha legalább negyed órát ülök, vagy a számítógép előtt, ezen dolgozok nem tudom nélkülözni, ma már az autóba üléstől is így jártam. Mikor fel állok szó szerint alig bírok még odább lépni is alul a pocim alján két oldalt nagyon erős fájdalom van jelen ami kb min. 10 perc mire rendeződik, de addig lépni sem tudok, sosem volt ilyen pedig negyedik baba már.

2013. ápr. 8. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, hívd fel a védőnőt holnap és kérdezz rá. Nekem akkor szokott feszíteni, fájdogálni (de távolról sem elviselhetetlenül), mikor éppen nyúlnak a szalagok és kevesebb magnéziumot vettem be. Illetve mikor a pici kifeszíti magát és nyom. De az sem fáj, csak picit feszít.

Biztos van valami magyarázat, szerintem, nem is komoly, csak tényleg jó, ha tud róla a védőnő. Meg nagyon jó tippeket tudnak adni!

2013. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam hétvégén mint te. Rokonlátogatóba voltunk és autókáztunk egész nap úgy 600 km-t.Mikor kiszálltam az autóból nekem is hihetetlenül fájt a hasam ugyanott mint neked,csak nekem még a combomba is kisugárzott az első pár lépés után kegyetlen volt enyhült,de mindig ez volt mikor ülésből felálltam. Hazajöttünk és vettem be magnéziumot,pihentem és másnapra elmúlt,azóta kutya bajom.Nem tudom mitől lehetett,talán már nem bírok annyit ülni. Üdv 28 hetes kismama
2013. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!