Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ti is láttok halvány...

Lányok, ti is láttok halvány második csíkot?

Figyelt kérdés

Sajnos picit rossz minőség, a telefonommal készült. Élőben én tényleg látok egy nagyon halvány csíkot. Soha nem mondtam egy tesztemre sem eddig, hogy pozitív, erre sem merem kijelenteni, de akkor is látok valamit. Most vagyok a 28. ciklusnapon, a 11-12. dpon. Csüt-péntekre nem várom.

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 16. 06:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
3-as Köszi kérdező :-D Nagy a boldogság :-D Majd írj, hogy mik a további fejlemények :-D
2013. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Hasonló teszttel 3 nappal nem várt előtt és hasonló görbével a 23. hetet tapossunk a pocaklakóval! :D

2013. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek. És gratulálok utolsó neked is.

Azt hittem majd senki nem fogja látni a második csíkot, mert én nehezen veszem észre itt a képeken. Élőben jobb. Bár szakavatott szemek...ti mindent láttok:) Életemben nem láttam eddig pozitív tesztet élőben:)

Olyan boldog vagyok.

2013. júl. 16. 08:00
 14/22 anonim ***** válasza:

Csodálatos teszt, én is ilyet szeretnék már 8 éve.


Gratulálok, szép pozitív teszt, két nap múlva tök erős lesz a 2.csík is!


Sok boldogságot!!!!!!!!

2013. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szép pozitív.

Nekem a 19. dpo-n nem sokkal volt erősebb, aztán másnap már kicsattant a teszten.

Nekem a 12. dpo-tól most az 5. hét betöltéséig rendes menzesz szerű görcseim voltak, néha olyan erős, hogy rohantam a wc-re. 4 napja teljesen megszűntek.

5+4 hkm

Együtt vagyunk várandósok, nagyon szorítok neked :)

2013. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és én is nagyon gratulálok, olyan jó, el se hiszem:) De még mindig úgy gondolom, hogy nagyon haloványka, már várom, hogy holnap reggel mit fog mutatni:) Várandós vagyok... Ezt se mondtam még ki. Remélem az is leszek még 8 hónapig:)
2013. júl. 16. 11:05
 17/22 Szandy89 ***** válasza:

ez bizony egyértelmű pozitív!!!!

Gratulálok!!!

Várjuk a holnapi képet!

2013. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ígértem, hogy jelentkezem. Azóta is folyamatosan pozitívat tesztelek, lassan, de biztosan erődödőt. Ma egyértelmű volt, ahogy odatettem az első tesztem mellé. Szép különbség:)

Itt vannak a képek:

[link]

[link]

Amúgy mára nem várom, hőm fent van.

Ha július 5-én volt ovum, akkor most vagyok a 15. dpon?

Azt nem tudjátok, ha ma elmennék HCG vérvételre, mennyinek kellene lennie a minimumnak, ami úgymond "jó"?

Amúgy itt a görbém.

[link]

Azért megmondom őszintén, hogy eléggé félek, hogy nehogy ne legyen ez egy biztos terhesség:(

2013. júl. 19. 06:42
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, de erősebbnek kellene lenni a tesztnek már, meg a vérezgetés nekem nem tetszik a görbédnél.....Mindenképp megérne egy orvosi látogatást....
2013. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

A "vérfolttal" nincs semmi baj, orvosnál voltam. Egy pötty barna volt egyébként. Progeszteronom szép magas. Beágyazódásos vérzés, orvos mondta, hogy ne aggódjak, mert ez nagyon sűrű. Tulajdonképpen ebből gyanakodtam, hogy terhes vagyok, mert soha nem volt ilyen nekem a ciklusomban.

Persze, megpróbálok a földön maradni, hisz bármi lehet. Az tuti, hogy elindult a folyamat, terhes vagyok vagy mi, de tisztában vagyok vele, hogy sajnos viszonylag sűrűn előfordulhat korai vetélés. A mai csíkom meg kifejezetten szép volt. Persze, köszönöm, nem szeretnék én sem feleslegesen reménykedni. Na de hát, van egy pozitív tesztem, és én ennek meg örülök:) a többit meg a természetre bízom.

2013. júl. 19. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!