Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Múlthónapba nem jött meg. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthónapba nem jött meg. és a mostani hónapban meg igen de csak épp hogy folyt belőlem valami. Nagyon fáj a hátam meg néha mintha mocorgást éreznék a hasamba. De ha ráteszem a kezemet a hasamra nem érzek semmit. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem csak olyan hülye vagy hogy bebeszéled magadnak a baromságot
2013. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha múlt hónapban nem jött meg akkor miért nem csináltál egy tesztet??...Ha terhes lennél nem hiszem hogy akkor most megjött volna..Vegyél tesztet..
2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan kis izé a nyolcadik utas a halálból
2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem is bebeszeled magadnak:)
2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vettem tesztet negatív volt.. csak nekem is bebeszélik. hogy a teszt is hazudik stb.
2013. júl. 15. 22:58
 6/12 anonim ***** válasza:
1-2 hónapos terhességnél nem fog neked mocorogni az embrió, ebben biztos lehetsz. A hátfájásra nem tudok mit mondani, a terhesség velejárója lehet derékfájás, de ez általában a magzat súlya miatt van, szóval elég korai lenne ráfogni. Amúgy miért nem csinálsz tesztet? Az első kimaradt menstruáció után kimutatja, ha terhes vagy.
2013. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy az orvos meg már nem hazudik, ami még mindig olcsóbb mint egy gyerek eltartása...
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj még egy-két tesztet, ha többször látod, hogy negatív, akkor nem fogsz ezen parázni, és normális lesz a menstruációd is.
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azért érdeklődés szintjén, hány éves vagy? akinek ennyi sütnivalója van, hogy ülök és várok, talán orvos, mint teszt

amúgy ezek a jelek hogy lennének a terhesség jelei? ha az lennél még alig lenne pár mm, mozog? hol a francba van az még, derékfájás? ha majd egyszer terhes leszel rájössz, N

2013. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem ez az első hónap h kimaradt folyton csináltam tesztet csak utána megjött és nem aggódtam de utána megint kimaradt és most olyan furán jött meg.. 20/L
2013. júl. 15. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!