Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szurokfekete folyásom a...

Lehet szurokfekete folyásom a premens tablettától? Tapasztalatok! Ma vagyok a 21. napon! Pár napom van a nem vártig, napok óta furcsán fáj a hasam, émelygek és mindjárt megjön érzésem van. Babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
Cickafarkfű tea naponta 2x-palástfű tea naponta 2x- premens tabletta naponta 1x.
2013. júl. 17. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Huh...szerintem a szurokfekete folyás nem jelent jót. Dokit nem tudsz felhívni? Én ilyet még nem hallottam! :-/
2013. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem premens tablettát korábban de sohasem volt ilyen tünetem. Keress fel egy dokit.
2013. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez túl sok egyszerre sztem...Mármint tea is meg premens is...

Amugy én nem hiszek a teákba,szülés előtt ittam a málna levelet,a szülésznő csak nevetett:)

Persze mindenkinek más a véleménye:)

Nem lehet hogy csak pecsételsz?

Vagy meg fog jönni vagy beágyazódási pecsét vagy egyszerűen csak felborult a ciklusod ennyi mindentől...

Ha már rásegités kell a babára akkor inkább szedj clostit a dokiddal konzultálva,többet segit mint ezek!

2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

???? szurokfekete folyás? Menj dokihoz!

De szerintem is sok ez. Premens ablettát lehet szedni egész ciklusban. Cickafarkfűvet csak ovuláció elött, palástfüvet csak ovu után!!! Nem egyszerre! Jól bekavarhat!

2013. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szurokfekete??

Azonnal orvos!!!!!

2013. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A cickafarkfű teát iszom peteérésig,a palástfű teát p.é. után,a premenset meg napi 1x.Ez így túl sok lenne?
2013. júl. 18. 07:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel már azt hittem megjött,de csak összekentem a tampont azzal szurokfekete valamivel!Émelygek,furcsán fáj a hasam és folyamatosan mindjárt megjön érzésem van!
2013. júl. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!