Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely a teherbeesesre?

Mennyi esely a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Ma a ciklus 16.napjan vagyok,mara lett pozitiv az LH teszt!Egyutt voltunk a ferjemmel,utana kb fel orat fekudtem,kiparnazva a fenekemet,de sajnos miutan felalltam,ki is folyt eleg sok! :( Szerintetek igy kevesebb az esely?
2013. júl. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, aminek el kell jutnia, az el is jut, természetes, hogy nem marad minden odabent. :)

Szurkolok nektek!

2013. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de éppen ezért nem fogsz teherbe esni,mert ilyeneken agyalsz.Belőlem mindig kifolyt,sőt fél percet sem feküdtem,nem méghogy kipárnáztam a fenekemet.Ha a baba akar,akkor jönni fog hidd el!De azért nagyon drukkolok!

8+5 hkm

2013. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szex után rögtön felkeltem és letusoltam. ennek elleneré elsőre összejött a baba :) nem ezen fog múlni :)
2013. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon boldogok lennenk ha sikerulne! Fogamzasgatlot szedtem 2 honapig mert cisztam volt,de mar elmult,remelem most sikerul!!!!
2013. júl. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!