Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez most akkor mi? Ovuláció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez most akkor mi? Ovuláció vagy baba?

Figyelt kérdés
Június 24-én együtt voltam a párommal, mikor is kiszakadt a gumi. Nem vettem be esemény utánit, pont rá egy hétre kellet volna megjönnie, meg is jött. Fura volt, barnásvöröses, viszonylag kevés és nem is fájt a hasam annyir amint szokott, egyszóvla nem olyan vérzés volt mint amit megszoktam. Ezt még nem is furcsálltam, de tegnap rosszul lettem a reggelitől annyira, hogy le kellett feküdnöm, kavargott a gyomrom,szédültem a fejem is fájt, ami nem viccelek, nekem sosem szokott. Ma is szédültem, fájt a fejem, és az alhasamban olyan érzés volt,mintha meg akarna jönni. Csak ovuteszt volt itthon, holnap rendeset tesztelek, de megcisnáltma az ovut is. Pozitív, de a naptáram szerint csak 20án lesz ovulációm. Akkor ez most babát jelzett, vagy 5 nappal ovuláció előtt már mutathatja az LH hormont?

2013. júl. 15. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ez baromira nem hangzik jól! :S

Be kellett volna venned eseményutánit, de gondolom erre már rájöttél, meg úgyis késő bánat.

Az LH-teszt eredménye megint csak gyanakvásra ad okot.

Sürgősen csinálj terhességi tesztet holnap!

(Az eredményt majd írd le, érdekel! :) )

2013. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én akartam bevenni, de anyukám azt mondta ne, mert baromi magas hormontartalmú, amit nyilván én is tudok, de ő meg nem szeretné hogy ilyeneket szedjek. Először nem akartam neki elmondani, hogy történt egy kis baleset, de aztán jobbnak láttam. Megírom feltétlen :) Akkor szerinted baba? :S
2013. júl. 15. 20:25
 3/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet h most csak kevesebb volt. Azzal h ra stresszelsz, olyan tuneteket produkalsz magadnak, amik nem is lennenek, ha nem idegeskednel.

Csinalj egy tesztet reggeli pisibol, es relax.

2013. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó, csak most is olyan fura, a vacsitól is rosszul lettem :( :/
2013. júl. 15. 20:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Reggel merd meg a hodet!Igazabol ugye foly. Kene, de pl nekem a reggeli alap 35.6korul szokott lenni(en honaljban nezem) 36.1 szal ha esetleg van valami adatod, v barmid talan tudsz viszonyitani, mert ha elv ovu elott vagy meg alacsonynak kene lennie, ha terhes mar magasan!
2013. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

*ovu utan

kimaradt

2013. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hmm..ez jó ötlet, meg fogom nézni reggel. attól is félek, hogy reagálnának a szüleim :S
2013. júl. 15. 20:38
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyelore ne stresszelj, mert stresszhormon sokszor megteveszto lehet. Tudom nem konnyu,de nyugi! Majd ird meg mivolt!
2013. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
jó :)
2013. júl. 15. 20:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baba, de a többi ilyen jellegű kérdéssel ellentétben most kicsit reálisabbnak látom az aggodalmat.
2013. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!