Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik voltak PCT teszten...

Akik voltak PCT teszten azokat milyen spermaszámmal küldték és mi lett az eredmény?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam mert gondoltam itt is vagytok akik ezeken keresztül mentek és csak jó lett a vége :)egy kis optimizmusra van szükségem:)

Azt tanácsolta a dokink hogy végezzük el mert kevés a párom sperma száma 17 millio persze azóta szedi a fer 14-et ,ami segíthetett de még nem mentünk vissza andrologushoz kontrollra.Alakra meg mozgásra azt mondta a doki hogy jó!de a nődokim nem bzakodo azt mondta végezzük el ezt a tesztet de ő inszemet javasol!

Akik voltak milyen eredménnyel mentetek és mi lett a vége?


2009. okt. 21. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

mi voltunk PCT-n. A spermaszám 30 millió/ml volt. Az első PCT eredménye nem volt jó, ismétlést javasoltak. De nem volt rá szükség, mivel akkor lettem babás. Azóta itt a 15 hónapos kislányom. Aznap néztek UH-val petét is, volt egy szép nagy.

Az orvos szerint maga a vizsgálat is segített, mivel csináltak ott egy kis "lyukat" a spermáknak. (Nem tudom orvosilag, hogy is van ez, valahogy így magyarázta annakidején az orvos).

2009. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát akkor nekünk szerintem még annyira sem lesz jó:(

és milxenérzés volt a vizsgálat?kellemetlen volt?

2009. okt. 21. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A vizsgálat olyan volt, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. Vettek egy kis mintát és azt nézték nagyító alatt. Még én is megnézhettem.
2009. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!