Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 éves egy gyermekes anyuka!...

35 éves egy gyermekes anyuka! 20án tehát ma kellett volna megjönnie! Kb 2 hónapja döntöttünk ugy hogy szeretnénk még egy babát! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Minden hónapban pontosan 20án jött meg! Most viszont kb öt nappal ezelőtt elkezdett olyan érzésem lenni mintha megjönne de semmi és szurkálás a hasam aljába! Ma viszont nem jött meg! Holnap már tesztelhetek?! Vagy lehet csak késik é várjak még?de ma is párszor érzem mintha meg akarna jönni.

2013. júl. 20. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelhetsz nyugodtan, semmi se tiltja. ;)


Az első könnyen összejött?

Ha igen, bizakodhatsz.


Egyébként bármikor előfordulhat egy hosszabb ciklus. Akkor is, ha teszem azt 20 éven keresztül napra pontosan érkező menstruációd volt.

2013. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2.hónapra sikerült.ami még furcsa nekem és viszont ilyet még nem éreztem korábban ,hogy nagyon fájnak a melleim és inkább a mellbimbó környékén
2013. júl. 20. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnél se éreztél ilyet?


Ugyanakkor ebből se lehet egyértelműen terhességre következtetni.

Bármikor változhatnak a menstruációt megelőző tünetek is.

Ha máskor nem is volt része a "mindjárt megjön érzésnek" a mellfájdalom, attól még lehet, hogy arra utal.


Saját példa: X évig alig éreztem valamit, mielőtt megjönne, most meg már az ovulációt is megérzem (szurkáló fájdalom).

A mellfájdalom pedig ovulációnál, menstruáció előtt és akkor is, amikor terhes voltam, ugyanúgy jelentkezett.


Tesztelj vagy menj ultrahangra! Az a biztos!

(Legrosszabb esetben a szurkáló fájdalom akár ciszta is lehet, nem pedig terhesség.

Azért szurkolok, hogy nálad a terhesség legyen az ok. ;) )

2013. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2013. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már tűkön ülök ,de fáj a derekam és menzi érzésem van !várok holnapig ha nem jön meg tesztelek!meg furcsa érzés a mellembe!tudom nevetséges de nem tudom máshogy leirni!
2013. júl. 21. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:
teszteltél??? :-)
2013. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 99% hogy terhes vagy :)

Nekem is ilyen mindjárt megjön érzésem volt nemvárt előtt pár nappal,és nem jött meg!

2013. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haló.teszteredmény?
2013. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pozitiv!:)Voltam orvosnál is de még nagyon korai:(
2013. júl. 23. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!!! :-)
2013. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!