Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt?...

X-epil terhességi teszt? Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Csináltam egy x-epil tesztet..na olyat láttam, majd nem kiguvadt a szemem....gyanítom ez nem épp a legmegbízhatóbb teszt...elkezdte felszívni a vizeletet, és fent-lent hosszában, két csík jött elő.....:S majd mikor a controll csíkhoz ért, akkor a csík alja - teteje megvolt, és középen nagyon halványan, inkább fehér maradt a közepe....így akkor nem épp értékelhető a teszt, ugye??? a másik csíknál egy fehér csík maradt....most vettem egy clearblue tesztet, azt mondták a gyógyszertárban, hogy az egyik legmegbízhatóbb teszt...ez mennyire igaz?
2013. júl. 25. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A sima clearblue nem jó teszt, 50es érzékenységű . A digitális viszont nagyon megbízható.


DE! Az x-epil teszt is nagyon nagyon megbízható

2013. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Digitálisat vettem...hát ez az x-epil...ilyet sztem soha többet nem veszek...azt sem tudom most mit nézzek rajta...a függőleges 2x fél volnalat, vagy a vízszintes kettőt....
2013. júl. 25. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig egyértelmű volt az X-epil, negatívat és pozitívat is egyértelműen mutatott.
2013. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált a X-epil teszt nem tudom a tieddel mi történhetett, még soha nem panaszkodott rá senki, személyes ismerőskörben pedig abszolút elégedett vele mindenki. Képet azért mutathatnál róla, mert érdekes aki panaszkodik a tesztjére az képet azért soha nem mellékel, hogy mi is gyönyörködhessünk benne. Nyilván egy teszt nem teszt, és az ember többet kipróbál, főleg ha pozitív. Én a clearblue-ra több panaszt hallottam, mint pl. egy Lilly vagy Gabriell tesztre. Ráadásul a cleartblue tesztek iszonyat drágák, és úgy tudom a digitálisról még az eredmény is eltűnik , tehát emlékbe sem tudod eltenni.
2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia. Itt a kép. Nem tudom mennyire, és milyennek kell lenni, de itt neten láttam pár tesztet. Ilyen maradt, kicsit sötétebb, közepén világosabb...de már jó pár órát állt...

[link]

2013. júl. 25. 17:14
 6/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsileszek a cb digire. Reggel meg csinálom. Remélem az pozitív lesz...1 éve várok rá...
2013. júl. 25. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel az x-epil teszttel. Ez negatív
2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem látok rajta nagy hibát, ez egy teljesen negatív teszt. a két kis "főlösleges csíkkal" nem foglalkozz, de amúgy egy teljesen negatív teszt, esetleg valami kis száradási csíkocska van a második vonal helyén. Késik amúgy már a mensid, mert késés előtt semmi képen se lőd el azt a méregdrága clearblue tesztet.
2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így néz ki egy normális negatív teszt...
2013. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen késik már. 3 napja. Ha reggel sem lesz jele a mensinek, akkor megcsinálom.....és majd kiderül...

És azt igen látom hogy egy teljesen negatív teszt.

Sajnos... :(

2013. júl. 25. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!