Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken volt az ET,3 napos...

Pénteken volt az ET,3 napos kis 8 sejtes embriokat kaptam vissza. Vasárnap nagyon szurkáltam, görcsöltem, hétfőn belülről égek érzésem volt és hőemelkedésem. Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Az első lombiknál még ilyenkor is görcsöltem, szurkáltam, hőem. nem volt. Ma meg már a tüsszentés is jólesik.:)

2013. júl. 23. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ezt szerintem sajnos senki nem tudja megmondani :(


az elsőnél én mindenféle tünetem megvolt, szurkálás, görcsölés, és nem sikerült. Ugyanakkor az egyik lánynak, akivel együtt voltam beültetésen, meg igen, pont ugyanezazokkal a tünetekkel.

A másodiknál meg semmit nem éreztem, le is mondtam róla, és nekem meg akkor sikerült.


Drukkolok :)

2013. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hű, ez kicsit értelmetlen lett, szóval az első beültetésem után minden tünetem megvolt :)
2013. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az elsőnél én is úgy éreztem, ahogy Te. Ilyenkor még szurkáltam, görcsöltem rendesen.. Bizakodom:))
2013. júl. 23. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:

Lombik után ET+10 nap, én látok valamit...:) Szerintetek babás vagyok?


[link]

[link]

2013. júl. 29. 08:01
 5/7 A kérdező kommentje:
25-ös teszt, hajnali háromkor voltam pisilni, ez a reggeli félnyolcas..
2013. júl. 29. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is látom! :) remélem tényleg sikerült!!!!
2013. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is látom:)
2013. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!