Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Estetek már teherbe közvetlen...

Estetek már teherbe közvetlen missed ab után? Úgy értem, hogy nem vártátok meg a műtét utáni első vérzést és úgy sikerült terhesnek lenni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én missed ab. után ugy éreztem összdölt a világ, minél előbb ujra érezni akartam a kicsi babámat a pocakomban.De nem mertem bevállalni olyan korán, mert az lehet ugyan ugy végződött volna.Sőt van akinek meg sem jön egyből csak gyógyszerrel.Nekem 3 hónap türelmi időt mondtak, a mult hónaptól vagyunk rajt a babaprojekten.

Persze ez attól is függ mennyi idős volt a baba.

2009. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,hogy sikerülne-e!

Eleve a méh meg lett piszkálva belül!Valószínű nem is vastagszik meg annyira a nyálkahártya,hogy a beágyazódás sikerüljön.

Nekem 3 ciklust javasoltak,hogy várjuk meg.

Én sem mertem volna bevállani egyből!

Neked mikor jött meg először?Vagy meg sem jött?

2009. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg, már a 44.nap a műtét óta(6 hét 2 nap).a dokim azt mondta, hogy nem kell védekezni. Ha nem jön meg, akkor vissza kell menni hozzá, megnéz és ha nem vagyok terhes, akkor closty. Az előző terhességem is clostyval sikerült.De akkor még egy másik dokihoz jártam.Persze azt nem vette figyelembe, hogy a progeszteronom igen csak kevés, nem adott pótlást,így valószínű, amiatt ment el a baba:(
2009. okt. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!