Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek a terheség első...

Ha valakinek a terheség első heteiben barnás pecsételése van, akkor később veszélyeztetett terhesnek számít?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az attól függ miért volt barnás pecsételése. Nekem volt a 8. héttől a 12. hétig Utrogestant kellett szednem, majd elmúlt, de nem voltam veszélyeztetett. Aztán a 12. heti uh szerint a méhlepényem mellső fali mélyen tapadó volt, de ekkor sem lettem az. Annyi volt az orvosi utasítás a 8. héttől hogy rendkívül kímélő életmód, a lehető legtöbb pihenés, fekvés. De szerintem ez egyénfüggő kinek mitől van barnázása.
2009. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

A leggyakrabban feltett és legfontosabb kérdések

A nőgyógyász válaszol

Veszélyeztetett terhesség Méhen kívüli terhesség

Méhlepény tapadási rendellenesség

Toxoplazma

Vérzés, barnás folyás (Dr. Nagy László)

Vérzés, barnás folyás (Dr. Ács Nándor)

Vérzés terhesség alatt

Myoma

Magzatvízszivárgás

Az átlagostól eltérő magzatvíz

Rh összeférhetetlenség

Rubeola

Húgyvezetékek elzáródása

Myoma terhesség alatt


Méhsüllyedés

Kinyíló méhszáj

Fenyeget-e a koraszülés?

Terhességi cukorbetegség

Magas vérnyomás

Hematológiai problémák

Májenzimek emelkedése

Baktérium a vizeletben

Problémák a méhlepénnyel

Terhességi vészes hányás

Toxémia

HELLP szindróma

Eltérések a babánál

2009. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Hát itt is valami nagyokos járt.....ezeket a sorokat nem én találtam ki,,,,utánanéztem és úgy másoltam be a kérdezőnek,hogy mik a veszélyeztett terhesség legismertebb okai....

És akkor ez a válasz 0%....hát aki lepontozott az minumum ledoktorált....

2009. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!