Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló helyzete? És siker lett belle? Kérlek titeket, hogy osztjátok meg velem tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy problémáim vannak. Erre szedek gyógyszert 3 hónapja (Euthyrox 25mg). Januártól sok menstruációs gondom volt azóta szedek Duphastont is. Duphastonnal ez az utolsó hónapom volt. Úgy szedtem,hogy amikor megjött onnantól számított 15. napon kezdtem, aztán 10 napig szedtem, amikor elfogyott másik nap már meg szokott jönni, most pedig már 4 napja semmi. Tudni illik,hogy babaprojekt van azért szedem a duphastont. TSH-m 2 hónapja 4,89 volt, a múlt hónapban a gyógyi hatására már 1,98! Tesztet nem merek még csinálni mert félek,hogy megint negatív lesz :(. E mellett most fájnak a melleim nem valami idegtépő módon de fájnak, ezelőtt nekem menzikor sosem szoktak fájni.Szerintetek menjek dokihoz vagy várjak még pár napot és próbáljak tesztelni ? Köszönöm minden kedves válaszoló idejét és válaszát!
2013. júl. 29. 07:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szurkolok a poziért! :)
2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Pozitív lett !!!!!!!!!!!!!

Olyan erős hogy majd szétpattan a piros vonal :DD

Még mindig sokkban vagyok, alig merem elhinni !!!!

2013. júl. 30. 07:27
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia!Szorítottam én is azért a pozitív tesztért!! :-)Gratulálok neked,és mielőbb menj dokihoz,főleg,hogy szeded a pajzsmirigy-gyógyszert.Kívánok neked nagyon boldog babavárást!!!!Üdv:Tamy
2013. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Juhhú! Gratulálok! :)

Mutiiiiiiiii! Tudod, tisztára lázba tud hozni itt egy-két nőt egy pozitív teszt :) Engem is! :)

2013. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Holnap megyek dokihoz :)

Köszönöm nektek csajok !:)

2013. júl. 30. 08:41
 16/18 anonim ***** válasza:
nagyon gratulálok!:)
2013. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jajj de jó!Gratulálok!
2013. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, 4,5 hetes vagyok szívhang még nem volt de jövőhéten kedden megyek újra :)
2013. júl. 31. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!