Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Tévedhetett az...

Terhes lennék? Tévedhetett az orvos?

Figyelt kérdés
8napja nem jött meg a mensim, 5.nap voltam orvosnál aki csak sima hasi ultrahangot nézett és abból állapította meg, hogy nem vagyok terhes.Csináltam tesztet is, szerintem túl korán (4.napon), ami negatív lett. A válaszokat előre is köszönöm
2013. júl. 29. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt korai a 4. napon tesztelni. De hasi uh-on nem látható még ilyenkor a terhesség. Vért vehetett volna azért. Akkor tuti lett volna, hogy nem vagy terhes. HA nem jön még pár napig akkor menj el másik dokihoz. De tesztelni is tesztelhetsz még, bár szerintem nem vagy terhes.
2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem tévedhet, nekem 11 nap késé után volt az első pozi tesztem. sajnos nem maradt meg..de nem is ez most a kérdés. várj még és tesztelj később ha nem jön meg
2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából azért gondolom, hogy korai volt tesztelni, mert a párommal mensim elötti 4 napban lendültünk be szexet illetően :) köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 29. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ne add fel amig nm jön meg addig van remény.....!!!
2013. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz nagyon nagy szerencse kell, hogy a ciklus utolsó 4 napján ess teherbe. Azóta nem teszteltél?
2013. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!