Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
a párommal 2 éve vagyunk eggyüt én 20éves vagyok a párom meg 25 lessz oktoberben,azt leszögezem életemben nem voltam terhes,mi mindig védekeztünk de most beütött a tré,terhes lettem,igazából nem tudom mennyi idős terhes vagyok mert csak csütörtökre kaptam időpontot de nagyon félek hogy kifutok az időből és nem tudom elvetetni a babát,igy beszélgettünk a párommal az A és a B megoldásról,ha ne adj Isten nem tudnám elvetetni akkor a párom azt mondta hadjam a korházban "majd szülök másikat" vagy ha nem elhagy,na erre én mondtam neki hogy nem,nem fogom eldobni a saját babámat a gyerekemet akiért én szenvedtem 9 hónapon keresztűl és inkább választom a ksibabámat mint a őt....pedig nem szeretném hogy megmaradjon,a párommal nagyon szeretjük egymást de mi tévő legyek? én úgy érzem hogy helyesen cselekednék ha a babámat választanám ő helyette....persze ez mind csak B megoldás lehet hogy eltudom még veteni,a párom összeszedi a pénzt az abortuszra ha arról lenne szó csak ez rosszúl esett tőle...szerintetek mit tegyek? csak normális válaszokat ha lehet :)

2013. júl. 29. 18:45
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ohh azt elfelejtettem a párommal már elég régóta eggyütt lakunk
2013. júl. 29. 18:47
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Remélem az elég normális válasz számodra, hogy ekkora suttyókat mint te, meg a szörnyszülött pasid, még nem hordott a hátán a föld.

Beütött a tré! Gratulálok! Nagyon ügyes gyerekek vagytok, pont illetek is egymáshoz. Inkább tényleg vetesd el, hiszen "fantasztikus" emberekhez jobb ha nem születik meg az a szegény gyerek.

Amúgy az együtt szót egy GY-vel, a lesz szót egy SZ-szel írjuk, okoska!

2013. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem tudjátok már elvetetni és te fel tudnád nevelni egyedül is, vagy akár szülői segítséggel, ha úgy van, tehát nem szenvedne az alap dolgokból hiányt a gyerek és te meg szeretnéd tartani, akkor tartsd meg. Viszont akkor számolni kell azzal, hogy a párod elhagy. Szíve-joga hozzá és nem is lehetne érte haragudni, mert egy gyereknek közös döntésnek kell lenni és ha ő nem akarja, erőltetni nem szabad.

Viszont ő sem várhatja el tőled azt, hogy ha nem akarod, akkor a saját kisbabádat eldobd.

Tehát fel kell vállalnod a kockázatot akkor, ha már nem tudod elvetetni, hogy egyedülálló anyuka leszel esetleg.

2013. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

A hozzáállásodból itélve te sem nagyon akarod, különben nem beszélnél róla így.

Inkább vetesd el, vagy add oda másnak.

Ilyen hozzáállással csak szenvedne a szülei mellett.


Melesleg én kitekerném a párom nyakát, ha választanom kellene a gyerekem, és közte. Az ilyen nem férfi, hanem egy féreg.

2013. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Kedves Első hozzászoló!

szörnyszülött esetleg TE vagy,de engem ne nevezz annak! gondolom TE sose szoktál tévedni és helyesirási hibákat véteni...jól tudom..szin 5 voltál nyelvtanból is ugye?! ha nem akkor ne köss belém rendben...lehet hogy te nem lennél jó szülő de elég gyerekre vigyáztam,ugymond neveltem hogy eldöntem ÉN milyen szülő lennék,ismeretlenül könnyű pofázni mi? LUZER

2013. júl. 29. 19:12
 6/35 A kérdező kommentje:

2 hozzászoló: nem szenvedne semmi hiányban a baba és lenne segitségem.

Közös döntés az tény de azt tőlem nem várhatja el hogy eldobjam,ő is a "hozzásegitett" a babához igy neki is feleösség bár milyen férfi az ilyen... én erre nem lennék képes hogy eldobjam de remélem eltudom veteni

2013. júl. 29. 19:16
 7/35 A kérdező kommentje:

3 hozzászoló: ha menni akar hát menjen de vissza már nem jöhet! semmivel sem lessz jobb ha veszekszem vele..

én sem szeretném ezt a babát és teljesen kétségbe vagyok esve hogy mi lessz ha elvetetni nem tudom de eldobni meg nem lenne szivem mégis csak az anyja lennék....

2013. júl. 29. 19:19
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

A hozzászólásaid alapján egyre jobban egyetértek a többiekkel: nem kell neked gyerek. Csak szenvedne melletted.

2013. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nekem nem kell gyerek,fiatal vagyok még úgy gondolom de ha eldobnám én sem lennék külömb sok embertől,szeretem a gyerekeket és gondját tudnám viselni csak még nem érzem magam érettnek hozzá de eldobni semmifélképpen nem akarom
2013. júl. 29. 19:22
 10/35 anonim ***** válasza:
Telleg beutott a tre, ha mar ilyen kerdesek kerulnek kiirasra. Borzalom.
2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!