Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3nap késés után délutáni...

3nap késés után délutáni teszt full negatív. Volt aki aztán pár nap múlva pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés
Exepil tesztet használtam.Már nem igazán reménykedem,már szerintem mutatnia kellett volna....

2013. júl. 30. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A hőség befolyásolhatja a ciklust, a szervezet nem hülye, minden folyadékkal, így a vérrel is spórol ilyenkor.
2013. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt másnapján, és onnan 3 nap múlva is negatív volt a teszt, aztán kb 1 hét múlva teszteltem újra, mikor émelyegni kezdtem, akkor már pozitív volt..
2013. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem rendszeresen előfordul nyáron, hogy amikor ilyen pusztulat meleg van, akkor késik. Azért a biztonság kedvéért nemrég én is elvégeztem egy szintén exepil tesztet, és nekem is negatív lett. 3 nap késés bőven nem jelent semmit. De ha téged megnyugtat az, ha megismédled a tesztet, akkor ismételd meg. :)
2013. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!