Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki a 8. hétben, hogy...

Volt valaki a 8. hétben, hogy nagyon görcsölt meg a dereka is nagyon fájt, iszonyat mód vérzett több napig, és alvadt nagy darabok is jöttek és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem,ott akkor már valami bj van,lehet a babának valami nem jól van odaben,vagy a méhlepénnel van gond,erigy ésvizsgáltasd megmagad rendesen,mert ki tudja,h mi van,ez nem normálisjelenség.
2012. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szia! 20-án voltam orvosnál,akkor azt mondta,hogy húgyhólyag gyulladásom van felírt egy gyógyszert! Akkor már mondta hogy terhes vok,de ő azt gondolja hogy a felfázás miatt 50-50 az esély! Vasárnap elkezdtem barnázni,hétfőn meg élénk pirosat vérezni,azonnal mentem orvoshoz! Azt mondta,hogy amit szedek gyógyszer azt nem is szedhetném terhesség alatt!! Írt fel más gyógyszereket! Antibiotikumot írt a felfázásra! Vitaminokat meg duphaston-t 2x1-et! Azt hétfőn el is kezdtem szedni este! De kedd reggel óta nagyon erősen vérzek és darabosat nyálkásat! Hétfő déllután óta annyira görcsöl az egész hasam meg a derekam,sokszor alig kapok levegőt! Pénteken mikor voltam az első dokinál akkor nem volt még szívhang és 7mm volt! Hétfőn meg már gyönyörű szívhang volt és 9,7mm volt! Azt mondta a doki,hogy minden rendben van,tök jól van a baba!! Sok pihenést rendelt el! De nem tudtam pihenni! Szerintem ezért is görcsölök ennyire! Nem tudok most menni a dokihoz vissza csak pénteken!! Addig tiszta ideg leszek! Kiver a víz néha,meg hányingerem is van már! Ha nem lenne ott a baba,akkor is lenne hányingerem? Mert eddig nem is volt! Most kezdődik a hányinger! Köszike!
2012. jan. 25. 12:50
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kizárt, hogy megmaradjon a baba. A gyógyszer mellékhatása nem járna nagy fokú görccsel illetve darabos vérzéssel. Semmiképp ne várj péntekig, mert lehet, hogy kiürül a szervezetedből, de az is lehet, hogy művileg kell befejezni, ami ha nem történik meg időben súlyos következményekkel járhat! Ne játssz az egészségeddel!
2012. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszike,hogy írtatok! Az a baj,hogy nem tudok tényleg előbb menni mert nem tudom kire hagyni a két kislányomat! (ha véletlenül be kell mennem kórházba!) De nagyon szeretném ezt a babát!! Az első két terhességemnél semmilyen probléma nem volt!! Az apuka csak hétvégente jár haza,sajna mert olyan munkája van! :(( De a mellfeszülés megvan,meg most kezdődött a hányinger! Vetélésnél megvannak még a tünetek?
2012. jan. 25. 13:01
 5/19 anonim ***** válasza:
nem várj péntekig! meg kell oldanod a 2 leányod! szomszéd, szülők, anyósék, barátnő de találnod kell valakit!! úgy hiszem elvetélsz, nagyon sajnálom!sürgősen orvosra lenne szükséged! lehet komolyabb baj is :( ha az orvos pihenést javasol, akkor pihenni kell!!! tudom miről beszélsz, nekem is feküdnöm kell és van gyerekem szintén.
2012. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz még ma, valahogy old meg a gyermekfelügyeletet, mert ha ilyen rosszul vagy, az nem játék, és nem tűr halasztást! Hiába volt jól a baba hétfőn, ha kedd óta görcsölsz meg minden bajod van, és darabosan vérzel! Péntekig simán elmegy, ha most még ez nem történt meg. Tök mindegy, hogy érzel-e hányingert vagy mellfeszülést, az a hormonok miatt van, és az nem ürül ki egyből. Szóval intézkedj a gyerekek ügyében, és irány az orvos. Drukkolok nagyon, hogy ne legyen baj!
2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 limaia ***** válasza:
nekem éppen ilyen volt a vetélésem.sürgősen menj el orvoshoz,bár félek tőle,hogy már késő.nekem a doki mondta akkor,hogy abból tudta,hogy nagy a baj,hogy mondtam az alvadt vérdarabot.akkor már nem élt a babám.szerencsére a mostaninál semmi gond nem volt,hamarosan megszületik.ja és azért is el kell menned dokihoz,mert fertőzést is kaphatsz!remélem azért nem lesz nagy gond!
2012. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Telefonálgatok össze vissza,hogy megoldjam gyorsan!! Már most hőemelkedésem is van!! Köszi mindenkinek! Majd írok mi volt!!
2012. jan. 25. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem játék!!KÓRHÁZ!!!
2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most indulok a nőgyógyászhoz! Taliztam valakit aki levisz,meg hogy a gyerekekre is vigyázzon!! Majd írok mi volt! Köszike addig is mindenkinek!!
2012. jan. 25. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!