Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére?

Ki nem várja hétvégére?

Figyelt kérdés
Éreztek már vmit? Mióta próbálkoztok?
2013. aug. 1. 23:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra nem várom. Derék és fejfájás, amik nem nagyon szoktak előfordulni, szóval akár jel is lehet. Első próbálkozós hónapunk. Neked?
2013. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Igaz h.én jövő hét hétvégére nem várom de sajnos már most pms tüneteim vannak ami nem jót jelent mert minden ciklus így végződik. 22. cn-tól időmű pontossággal jönnek elő a tüneteim és sajna mindig meg is jön. Én már reménykedni sem merek. Szeretem az ilyen kérdéseket mert jó beszélgetni az érzéseinkről míg oda nem érünk h.megjön vagy nem jön. Mi már 2éve küzdünk egy babáért, sok-sok könnyem elpergett már érte. Holnap lesz 2éve az első próbálkozásunknak. Ciklus vége felé elfog a reménykedés halvány reménysugara, de úgy érzem lassan teljesen ki fog hunyni.
2013. aug. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nekünk ez a 4.hónapunk. Ebben a hónapban hőmérőztem,el is csiptük a pé-t,viszont 27-28 naposak a ciklusaim és akk az úgy jön ki,h a luteális szakaszom elég rövid,1O-11 napos. Habár nem tudhatom,h előtte is ilyenkor volt e pé-m. Tegnap egész nap és egész éjszaka fájt a fejem és hányingerem volt,nem hinném,h a terhesség jele,de ki tudja,reménykedek:) Habár ez még csak a 9.dpo,szal kevés az esély bármi jelre is.

1es,rem.összejött nektek,nincs attól megnyugtatóbb érzés,ha elsőre összejön. Nekünk is igy volt,csak én sajnos elvetéltem.

2es: 2év? És mi a probléma? Mit mondanak az orvosok? Borzasztó lehet.

2013. aug. 2. 06:53
 4/41 anonim ***** válasza:
Én vasárnap-hétföre nem várom . Semmi tünetem nincs . Ki mikor tesztel ?
2013. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én megvárom a hétfőt,m az lesz a 28.nap és az utóbbi időben 27re megjött.
2013. aug. 2. 07:10
 6/41 anonim ***** válasza:
Azért borzasztó mert az orvosok szerint minden rendben van csak arra nem tudják a választ h.miért nem jön a baba. És 6éve járok egy orvoshoz ő is vizsgált ki meddőségi ügyben is és múlt hónapban kiütötte a biztosítékot nálam azzal a mondatával h." Nézze kedves talán ez a sorsa h.nem lesz gyereke hiszen már mi mindent megtettünk" durva de igaza lehet. Nektek drukkolok még az elején vagytok és biztos sikerülni fog! Majd írjátok meg mi lett. Ja én már tünetekre nem adok volt h.produkáltam még a hányást is 2hetet késett tesztek negatívak voltak én marha meg hittem h.várandós vagyok még a dokinak se hittem el h.nem pedig Uh-gal megnézett. Hála az égnek ezeken már túl vagyok. Lelkileg kikészültem annyiptpa rágörcsöltem. Nehéz most is de a sok kudarc elvette a reményt. Így a közelgő menzesz előtt azért ott motozkál a fejembe h.hátha mégis most sikerült.
2013. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Én mániákus tesztelő voltam már leszoktam róla és 3hónapja nem tesztelek és meg is jön. Mostanában nem is késik 29 napra megjön gondolom 35nap körül csak tesztelnék de ez lehetetlen. 2-es voltam. Az előző is.
2013. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Én is volt,h ebben a 3 hónapban produkáltam tüneteket,ezért én se adok rá,viszont nem tudom nem figyelembe venni. Az elején vagyunk,de igy is elég rosszul érint bennünket,főleg,h mikor elvetéltem akkor elsőre sikerült. Az azért durva,h 2 éve nem sikerül pedig minden ok. Valami csak nem stimmel,hőgörbét vezetsz?
2013. aug. 2. 07:17
 9/41 anonim ***** válasza:

2-es, szerintem sürgősen válts orvost. Aki ekkora fatuskó, és ki mer egy ilyen mondatot ejteni a száján, az egy gonosz, szívtelen ember, pedig gondolom nem kevés pénzt hagytál már ott neki. Keress egy másik jobb orvost.

Minden vizsgálaton túlestetek már? Mit mondtak?

Ne add fel, lesz még nektek babátok.

2013. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Egyezek a 9es válaszolóval,válts orvost.
2013. aug. 2. 08:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!