Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére?

Ki nem várja hétvégére?

Figyelt kérdés
Éreztek már vmit? Mióta próbálkoztok?
2013. aug. 1. 23:09
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Nekem néha szurkál a petefészkem,ami az első terhességemnél mindent elmondó jel volt,viszont azóta többször is éreztem és utána mégis megjött,szal én se tudom. Nem akarom megint bebeélni magam.
2013. aug. 3. 15:11
 22/41 anonim ***** válasza:
Kérdező neked késik már? Mikor tesztelsz? nekem a szokásos menzeszt megelőző állapotom van. Lyukad be a hátam és hasad ketté a derekam. Gyötör a pms. Még az arcom rendben van de pár nap és olyan lesz mint a karfiol csak vörös színű. Írjátok meg mamd a fejleményeket hátha pozi lesz a teszt. Izgulok értetek! 2-es voltam.
2013. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Szerintem meg fog jönni,nekem is vannak tünetek,mármint a mensire,meg ma reggelre leesett vmennyit a hőm. Nektek drukkolok,h sikerüljön :) Majd irjatok.
2013. aug. 4. 10:05
 24/41 anonim ***** válasza:
Én holnap reggel tesztelek ha addig nem jön meg.
2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Utolsó, ha teszteltél majd írd meg az eredményt. Ez olyan izgalmas! Kérdező te meg még ne add föl hátha mégis lesz baba. Nekem menzesz előtt megfájdul a jobb combom töve és ma reggel megfájdult megint csak egy kiábrándító jel. Azért holnap reggel csinálok egy tesztet biztos ami biztos mert szerdán strandolni megyünk aztán ha valami csoda folytán mégis lenne a pociba valaki nem használna neki a 40fok körüli gyógyvíz, de valószínű strand lesz mint pozitív teszt. Majd írjatok: a 2-es vagyok.
2013. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti,várjuk a pozi tesztet:) Utolsó,te se add fel,amig nem jön meg,addig bármi lehet. Reménykedek még én is,de annyira azért nem élem bele magam.
2013. aug. 5. 07:03
 27/41 anonim ***** válasza:
17. vagyok, ma megjött a havim... majd legközelebb :)
2013. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Sajnálom,de ne add fel,új hónap,új remény:)
2013. aug. 5. 08:14
 29/41 anonim ***** válasza:
Tegnapra nem vártam ma reggel nem tudtam tesztelni mert 5-kor megébredtem és nem tudtam "visszatartani ". Szerintetek a délelotti mutatna valamit ? Nem tudom hányas a tesztem de, kazettás .
2013. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Utolsónak mondanám h.ha van baba lehetséges h.már mutatná a teszt. Mi a teszt neve? Ha 10-es akkor jó eséllyel pontos eredményt fog adni. Vagy megcsinálod és ha negatív de nem jön meg 2nap múlva ismételsz vagy megvárod a reggelt. Nekem egyre jobban fáj a hasam és a derekam ebből tuti paradicsom érés lesz. :-( 2-es vagyok megint. :-)
2013. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!