Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére?

Ki nem várja hétvégére?

Figyelt kérdés
Éreztek már vmit? Mióta próbálkoztok?
2013. aug. 1. 23:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
nálam ez a helyzet.most nem tudom hogy a beágyazódástól volt a barna folt vagy nem.mert peteérésem tegnap volt.28 naposak a ciklusaim.elkezdtem szedni a fogamzásgátlót viszont a menszesz első napjától számítva a 14.napon volt egy barna folt a bugyimon.aztán rá 2 napra megint 1 barna folt.ez 4 nappal ezelőtt volt.most viszont fáj egy kicsit a cicim és este megjön érzésem volt.már van egy kisfiam és előtte is ugyanezt a fogamzásgátlót szedtem,de akkor nemvolt barna folt.csak amikor a kisfiammal terhes lettem.úgyhogy most nem tudom hogy terhes vagyok vagy sem.de a cicim fáj egy kicsit
2013. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Már nem vezetem, 1éven keresztül néztük 2-szer nem volt pém de a doki szerint ez normális ilyenkor pihen a szervezet. Nincs cisztám, hormonális eltérés sincs petevezeték járható szóval semmit nem talált ami gátolná a teherbe esést. A páromnál is néztek hormon szintet és volt kiskatona vizsgálaton is az ő eredményei is jók. Voltunk összeférhetetlenségi vizsgálaton is az is azt mutatja jó minden. Csak az ég tudja mi a baj. Talán nem vagyunk alkalmasak szülőknek. Nem tudom. Szomorúság van és bevallom volt h.már az őrület határa kerülgetett. senkinek sem kívánom ezt pedig vagyunk így egy páran h.vágyakozunk és nem kapjuk meg.
2013. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Terveztem orvost váltani, de nem tudom tehetnek e már többet értünk. Ilyen-olyan csodaszereken már túl vagyunk. Az indián gyógymódtól kezdve a homeopátián is a vitaminok teák semmit nem hoztak eredményben. Na még jósnőnél nem voltam de ezekben nem hiszek. Még a lombik lehetősége maradt de sajna nincs rá több millióm vagy örökbefogadás.
2013. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyeddel minden ok?
2013. aug. 2. 08:54
 15/41 anonim ***** válasza:
Igen a pajzsmirigyem is ok. Azt mondta nekem a múltkor egy nővér a kórházban h.meg se gondolnám hányan vannak akik minden ok nélkül nem esnek teherbe szerinte a meddőségnek lehetnek lelki okai akár egy feldolgozatlan esemény amiről mi azt gondoljuk h.már túl vagyunk rajta pedig még sem. Bár én úgy érzem h.a teherbe esés képtelensége az ami engem lelkileg tönkre tesz. Ettől az is jobb lenne ha azt mondanák h.nem lehet gyerekem mert ilyen vagy olyan probléma van de ez nem válasz h.jó minden gyerek meg sehol. És igen minden terápiát gyógymódot vizsgálatot kiszámolva 2év alatt ha hiszitek ha nem már több száz ezer forintban van eredmény meg nincs. Bezzeg a felelőtlen tini lányoknak összejön h.utána elvetesse mi meg akik annyira szeretnénk nem adatik meg.
2013. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Hát igen,sajnos ez igy van. Több kérdés van naponta,h mit csináljon,elvetesse? M most épp nincs szüksége egy gyerekre,én meg mindent megtennék,h legyen már. Tudom,h messze nem olyan rossz a helyzetem,mint a tiéd,de nekem ez is nagyon rossz,a tiédbe bele se merek gondolni. Egyébként igen,lehetséges,h ezek azok a lelki okok,ami miatt nem esel teherbe. Kikészithetett gondolom teljesen. Ki tudja,talán ha azt mondták vna,h nem lehet gyereketek akk már régen terhes lennél,m nem is gondolnátok rá,megnyugodnátok ls összejönne. Csak ilyenkor mikor azt mondják,h minden ok,nehéz nem arra koncentrálni. Rágörcsöl az ember,akarva akaratlabul sajnos. Én se igazán tudok mással foglalkozni,főleg igy mensi előtt,próbálom én elterelni a figyelmemet,de nem lehet. Le a kalappal az előtt,aki el tudja. Az első hónapban mikor összejött a baba,nem is igazán foglalkoztunk vele,csak megbeszéltük,h most már nem védekezünk,talán abban az időszakban 1x 2x voltunk együtt és sikerült is,most meg a mindennapostól kezdve a 2-3 napos együttlétig mindent kipróbáltunk és semmi.
2013. aug. 2. 09:42
 17/41 anonim ***** válasza:
Én sem várom kb hétvégére, vagy jövő hét közepéig. 22-én volt ovu-m, a ciklusaim kb 30-31 naposak (szoptatás befejezése óta kétszer jött meg, abból gondolom). Kistesót a fiunknak nagyon szeretnénk, csak hát a szoptatás nagyon bekavart, többek között ezért is hagytuk abba. Drukk hogy mindenkinek összejöjjön :) Tesztelgetek néha, a mai negatív volt, de még nagyon korai.
2013. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok a 2-es. Én úgy érzem egyedül vagyok még mindig valószínű most sem sikerült a baba. 23.napon vagyok és egyre több a megjövős tünetem. Szóval már csak a reménykedés sem maradt. Ti hogy álltok?
2013. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
17. vagyok, fáj a pocim, meg fog jönni...
2013. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem még nem jött meg, de az X-epil teszt ma reggel full negatív... Késik csak szerintem.... :(
2013. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!