Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki a hétvégére nem...

Van olyan aki a hétvégére nem várja? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés
Nekem 6.-án jön meg elvileg, illetve remélem, hogy nem. Ez már a negyedik próbálkozós hónap, nagyon jó lenne, ha most összejönne. Nálam még semmi tünet, max. hogy fáradékonyabb vagyok, de ez sok mindentől lehet. Valakinél valami tünet? Ki mióta próbálkozik?
2013. júl. 1. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szia én a 30. ciklus napon vagyok, nekünk ez closty-s hónap volt de sajnos nem valami szép görbém van így nem tudom mire számítsak.nekem néha ilyen mindjárt megjön érzés szerüm van olyan fura...hasonlót éreztem a terhességemnél csak az sajnos a 8. héten véget ért.én folyton tudnék aludni bár ez bármitől lehet ahogy te is írtad! de nekem az előző terhességemnél az első tünetek a mindjárt megjön érzés a folytonos állmosság volt és a sűrű pisilési inger! még kb 5 napot várni akarok a teszteléssel.
2013. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sarah23 ***** válasza:
nekem is 4edik honap,dubhaston szedek ,elvileg 6 án kell tesztelnem de csak 7 én fogok reggel,,,sok sikert,amugy semmi különöst nem érzek.)
2013. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első: Hosszú ciklusaid vannak, hogy még 5 napot akarsz várni? Mert amúgy a 30. napon szerintem már lehetne tesztelni. Én bizti nem bírnám ki :). Kedves második: Drukkolok Én is neked, meg persze elsőnek is :). Én is vasárnap akarok tesztelni ha nem jön meg, amúgy barátcserje, cickafark, palástfű kúrát csinálok, remélem nekem is segít, mert olvastam, hogy sokaknak egyből sikerült, ahogy elkezdték ezeket használni.
2013. júl. 1. 12:33
 4/17 anonim ***** válasza:
első vagyok egyébként nekünk ez a 22. hónap :/ hát az orvosom is mondta hogy kb 1 hét késés után teszteljek.meg mivel a hőm elég alacsony zeért akarok még várni pár napot! egyébként amikor terhes voltam a 31. napon már pozit teszteltem! Én is szedek duphastont, meg bromocriptint.
2013. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem 28-án kellett volna megjönni, de nem jött meg. Annyira nem is voltunk rajta a dolgon, van már egy kisfiúnk, szeretnénk majd tesót, de még nem tettünk érte. Viszont megszakításos védekezéssel is voltunk együtt, így akár még baba is lehet benne (egyébként nagyon örülnék neki) én péntekig várok, ha addig nem jön meg, akkor péntek reggel tesztelek. Hasam fájogat, mindjárt megjön érzésem is van, de ennyi. Néha van egy-egy rosszullétem, de az mensi előtt is szokott lenni. Nekünk most nagyon jókor jönne a baba, szóval nagyon drukkolok, hogy "ott" legyen. Sok sikert!
2013. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha már 28-án meg kellett volna jönnie, szerintem simán csinálhatsz tesztet, ha terhes vagy, már ki kell, hogy mutassa. Drukkolok Én is neked. Remélem mindenki megírja majd, hogy végül sikerült-e, vagy sem. Jajj úgy bízom benne, hogy végre pozitív tesztek lesznek a hónap eredményei :)
2013. júl. 3. 07:37
 7/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, teszteltem, negatív lett sajna, de még mindig nem jött meg. Pénteken újra tesztelek.
2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sarah23 ***** válasza:
mizujs lányok? ma én arra ébredtem hogy fáj a cicim,,,nektek van vmi tünetetek?
2013. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sziasztooooook :)! Az már jó jel, ha fáj a melled. Nekem semmi jel, viszont tegnap fájt a torkom, ami mára el is múlt :). Mi holnap indulunk nyaralni, és úgy gondoltam ellövök egy tesztet ma reggeli vizeletből, hátha mutat már valamit, és szedem a barátcserje kapszulát, aztán azt tilos terhességnél, ezért is. És csajok képzeljétek, halványan, de szerintem ez POZITÍÍÍÍÍV :))))). Majd kiugrok a bőrömből. Csináltam fotót is: [link]

Ugye szerintetek is? Nem akarom elkiabálni, csak holnap kéne, hogy megjöjjön, de akkor is ÉN OLYAN BOLDOG VAGYOOOK!!! :) Nagyon drukkolok nektek is, remélem sikerült mindnyájunknak! :) Írjatok, ha van valami, bár holnap elutazunk, és csak csütörtökön jövünk meg, azért remélem sok jó hír fog várni :).

2013. júl. 5. 08:33
 10/17 sarah23 ***** válasza:
ez bizony pozitiv gratulálok:)a nyaraláson pedig vigyázz magadra,,tudod ez a legkritikusabb idöszak:)nekem majd csak hétfön derül ki,igaz két nappal hamarabb nem vártnál de nem baj,,,hátha,,,:)nekem is 4honap:)
2013. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!