Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom, amely magnézi...

Alhasi fájdalom, amely magnéziumra enyhül?

Figyelt kérdés
5 nap van még a nem vártig. Előző terhességemnél is sokat fájt a hasam, Mg hatására mindig elmúlt. kb 1 hete fájdogál alul a hasam, ami mg hatására elmúlik. Lehet baba jele ez a hasfájás?
2013. aug. 2. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem még kicsit korai ez a tönet. Nekem legalábbis alhasi görcsök csak a nemvárt napjától jelentkeztek és tartottak kb. a terhesség 6. hetéig. De ez nem jelenti azt, hogy nincs ott a baba, vagy nem baba okozza a tüneteinket. Mindannyian mások vagyunk és a terhességek sem egyformák. (Másodikkal már semmilyen tünetem sem volt, nem görcsöltem, nem émelyegtem). Viszont az is tény, hogy ha babára várunk, hajlamosak vagyunk olyan tüneteknek is túlzott jelentőséget vélni, amiket máskor észre sem vennénk...

Azért drukkolok Neked! 4-5 nap és megpróbálhatsz tesztelni!

2013. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!