Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy zuhanyzás után...

Igaz, hogy zuhanyzás után meghalnak a spermiumok, ezért nem jön össze baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

nem zuhanyzás után, hanem a forró víztől! babacsinálásnál nem szabad a férfinek az ovu. előtt egy héttel már kádban,forró vízben fürdeni, mert kinyírja a kiskatonák nagy részét! :)

zuhanyozni szabad!

2009. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak zuhanyzónk van. Tehát akkor szex előtt ne zuhanyozzon?
2009. okt. 25. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán forró vízzel ne, de azért nem csak ettől függenek a dolgok, férjem állandóan forró fürdőzik, eddig két gyerekünk van, akik az első "lehetséges alkalommal" összejöttek... Szurkolok nektek!
2009. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagy,már ránk fér!:)
2009. okt. 25. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Van egy kis tévedés abban, amit az előző válaszoló írt. A forró víz tényleg árt a hímivarsejteknek, de csak azoknak, amik épp elkezdtek érni. A hímivarsejtek kb 3 hónap alatt "készülnek el", így egy forró fürdőtől a férfi kb 3 hónap múlva lesz ideiglenesen steril. Ugyanez a hatása egy több napos, magas láznak is. A kész, megérett, kifejlett hímivarsejtek a forró fürdőtől, zuhanytól már nem pusztulnak el, nem is károsodnak.


Ugyanez a magyarázata annak, hogy ha a sperma feljavítására az orvos gyógyszerekt ad a férfinak miért pont 3 hónap múlvára hívja vissza kontrollra. Hát azért, mert akkorra lesznek készen az első olyan hímivarsejtek, amikre már hat a beszedett gyógyszer.

2009. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Olyat is olvastam valahol,hogy csak a fiú spermák pusztulnak el,tehát nagy valószínűséggel lány lesz,ha összejön a baba...

Na,most legyek okos,mit higyjek...

2009. okt. 25. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, én ilyet nem olvastam.


Mindenesetre ha babát akartok a pároddal, akkor kerülje a forró fürdőt, a termálfürdőt, hordjon laza alsónadrágot, a laptopot ne a térdén tartva használja, ne igyon, ne dohányozzon. Mindezek hosszú távon javítják a sperma minőségét. Mert ki tudja, mikor jön össze a baba: most, vagy három hónap múlva...


A nemet nem érdemes befolyásolni. Lesz, ami lesz. Még soha semmi jó nem sült ki abból, ha befolyásolni próbálták a nemek arányát. Lásd Kínát: ott minden szülő inkább fiút szeretne, ezért a lány babákat gyakran abortálják, vagy be sem jelentik a születésüket, csak elkaparja a nagymama a hátsó kertben. Mára eljutottak oda, hogy 100 nőre 127 férfi jut, azaz a férfiak ötödének nem jut nő... Míg ha a természetre bízzák a dolgot, akkor kb annyi fiú születik, mint lány.

2009. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig ha jól emlékszem azt is itt olvastam!:) Mindenesetre köszönöm válaszod!
2009. okt. 25. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
ez most nem világos.3 hónap alatt lesz érett a hímivarsejt?és ki az aki 3 hónapig nem szexel?mert ha jól tudom akkor minden szex alkalmával kiürülnek a kiskatonák.és akor van egy -két napjuk h újratermelődjenek.akkor hol itt a 3 hónap?nem értem.amúgy a párom rendszeresen meleg fürdőzik,mégis teherbe estem.
2009. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!