Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt közületek valakinek...

Volt itt közületek valakinek a párjával gond? Pl. Lassú mozgású spermiumok stb. milyen kezelést kapott? Sikerült így a baba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk mindkettönknél baj volt/van. Páromnál: kevés az életképes, és rossz a spermák szerkezete, nálam meg pco..

Erre a doki azt mondta, h csak lombik jöhet szóba (ez 3 hete történt)....aztán lehet, hogy sikerült természetes úton...ma teszteltem pozitívat :-)

Nálatok, ha csak az a baj, hogy lassú, arra megoldás lehet az inszemináció is, vagy írhat fel az orvos clostit, és segíthet az e-vitamin, fer14, vagy maca vibe(gyógynövény az utolsó 2). Vagy urológushoz is mehet a párod....

2009. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a múlthéten derült ki, hogy férjemnél az anyag minősége, mennyisége jó, csak lassúak. Fer 14 multivitamint kell szednie 3 hónapig. Engem még nem vizsgáltak, de megnézetem magam, ha már úgyis benne vagyunk a vizsgálódásban.
2009. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló: de jó, hogy ilyenről is hallani, ezért nem szabad elcsüggedni. Gratulálok a + teszthez!!!!!

Két és fél éve próbálkozunk. Nálunk is minőségi és mennyiségi gondok vannak, szedte a párom a Fer14-et, meg sokáig a Macát is, de a helyzeten csak hajszálnyival segített, tényleg nagyon-nagyon kicsit, inszemre várunk, most a héten lesz, izgulunk sikerül-e így...

A legjobbakat kívánom mindenkinek!! M.

2009. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!