Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovu tesztelők, mi...

Tapasztalt ovu tesztelők, mi számít pozitívnak?

Figyelt kérdés

Elvileg ha legalább olyan mint a konroll csík, igaz?

De nekem nem lett olyan, vagy én nem látom annak.

Csütörtökön volt egy halványka, pénteken délután talán erősebb, éjfélkor néztem mégegyet lefekvés előtt ez is elég jól látszott, majd szombaton kicsit mintha halványabb lett volna, a mai meg alig látszik. Így vehetem pozitívnak a pénteket?


2009. okt. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó,ha legalább olyan erős,vagy még erősebb,mint a kontroll csík. A halvány nem jó abszolut.
2009. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább olyan legyen mint a kontrollcsík. Tesztelni délelőtt és délután is érdemes, míg az ember kitapasztalja, hogy neki mikor van az LH hullám. Van akinek este 7-kor. Nekem 11-kor is volt már, meg 14:00-kor is. De az biztos, hogy gyanús, ha sötétebb volt az előző napi. Viszont az is lehet, hogy ez csak egy próbálkozás, és néhány nap múlva jön az igazi pé. (esetemben 3 próbálkozás volt a legutóbbi ciklusomban) Figyeld a nyákot is, és ha méred a reggeli hődet, az is hasznos (főleg ha gyanúsan elindul lefelé)
2009. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, a tojcsi nyákom megvolt még a halvány"pozitív" napok előtt és alatt , tegnap már csak nedvesség volt, ma meg nem is tudom, krémes tojcsi. a hőm meg 35,5 ről 36,6 majd ma 36,8.
2009. okt. 25. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor valószínűleg megvolt a pé-d amikor 36,5 volt a hőd, legalábbis ha fennmarad 36,8 felett. A tojcsis nyák a termékeny időszakot jelezte, ha jól értem ez arra az időszakra is esik éppen, mikor erősödött az ovuteszten a teszt csík színe.
2009. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen , akkor volt tojcsi. Tegnap már csak kérmes tojcsi volt:-) A hőm ma reggel 36,8
2009. okt. 26. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!