Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS! A hanyinger mikor...

FONTOS! A hanyinger mikor jelenetkezik terhessegnel leghamarabb?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete voltunk egyutt a parommal,hetvegere kellene megjojjon a menzeszem,es elegge hanyingerem van.Mondjuk elegge gyomorproblemas vagyok,es sokszor van ilyen,de most megis a terhessegre gondoltam,mert mar par honapja probalkozunk.Kinek mikor jelentkezett leghamarabb ez a tunet?

persze lehet megint a gyomrom,vagy a kozelgo menstuaciom miatt van,de megis kivancsi vagyok,gondolhatok e erre emiatt?



2013. aug. 5. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció kimaradása után 1-2 héttel.
2013. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nagyon korai lenne. 5-6. hétnél előbb nem szokott hányinger jelentkezni. Te most 3 - 3,5 hetes lehetnél. Szóval tuti nem.
2013. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon korai, a legtöbben a 6-7 héten kezdik el érezni.

Viszont ha extrém érzékeny vagy, lehet, ennyi hormon is okozhatja.

De amíg nem marad ki a mensid, addig ne éld bele magadat, mert csalódni nagyon rossz.


De remélem sikerül!!

2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritka esetben vagy ikreknél előfordul korbábban úgy az elmaradt mensi körül, de általában csak késöbb jelentkezik az 5.-6. héttől.
2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt, már jó egy héttel volt. Ezek szerint én voltam a kivétel a szabály alól. Szerintem gondolhatsz babára is.
2013. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hányingerem.
2013. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6hetes pár napos terhes voltam mikor elöször jelentkezett hányinger.és nem reggel hanem délutan és este.
2013. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!