Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy egyik...

Létezik olyan, hogy egyik terhességnél 8-9 héten már érzem a babát ha hason fekszek, a másikban nem?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy az vagyok. De nem is érzek semmit, ha hasra fekszek. Kiszámoltam, hogy ha igen akkor ez lenne a 9. hét de az előzőnél ilyenkor már simán éreztem ha hasra feküdtem. El fogok menni jövő héten dokihoz, előbb nem tudok. De azért kérdezek itt mert idegeskedem. Igazából sajnos most nem "jönne jól" a terhesség.
2013. júl. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Minden terhesség más és más, nem törvényszerű, hogy a 2. olyan, mint amilyen az 1. volt.
2013. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8-9. héten babát érezni?

Biztos, hogy nem. Bélmozgást esetleg, de nem a babát.

Amúgy meg ha már 8-9 hetes terhes lennél, akkor gondolom a vérzésed már rég kimaradt, akkor meg miért nem csináltál tesztet? Vagy miért nem mentél dokihoz?

2013. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sokan mondják, hogy 8-9 hetesen nem lehet érezni!!!!!!

Hát személy szerint én nem úgy vagyok, mert igen is 8-9 hetesen éreztem mind a két terhességemnél, hogy mozog, az orvosom sem hitte el nekem, csak amikor pont uh-zot és mondtam, hogy mozog, ő meg látta a monitoron, akkor hitte el nekem, hogy nem hülyéskedem, és nem beképzelem magamnak.

Szerintem már ezt biztosra kellene tudnod, hogy terhes vagy, mert már 9 hetesen, jeleknek kellene lenni. Semmi furi dolog nincs mostanában?

2013. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet, negativ lett. Furcsállottam pár dolgot, azért gondoltam, hogy esetleg teherbe estem. De nem, nem maradt ki vérzés, csak nagyon kevés volt. Volt hányingerem, régebb óta és elég sürün, puffadtam. Azért volt gyanus mert a melleimben semmit nem éreztem, meg olyan érzések voltak lent a hasamban, mint amikor terhes voltam. De többnyire mindet beképzeltem.
2013. júl. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!