Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után eltelt időtől...

Vetélés után eltelt időtől fuggetlenül egy újjabb terhességnél mindíg szedni kell ezt a gyógyszert?

Figyelt kérdés
A párom és én szeretnénk babát januárban össze is jött de gond volt és hiába kaptam Utrogestant elvetéltem. pár hónapja ujra próbálkozunk és abbankérnék véleményeket vagy tapasztalatokat, hogy ilyen esetben bármennyi idő is telik el a vetélés és az új terhesség között mindig szedni kell újra az Utrot?
2013. jún. 26. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de egy lelkiismeretes orvos azért felírja, hogy ne ezen múljon a dolog.
2013. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, és az utána következő terhességemnél egyből felírta az orvos a gyógyszert. Sőt, az azt követő terhességnél is kaptam.
2013. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!