Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja lefeküdtem a barátom...

Két napja lefeküdtem a barátommal ugy, hogy el is ment bennem.M ár 13napja mult el az uccsó mensim. Mekkora az esélye hogy babás maradtam? És mikor tudhatom meg leghamarabb?

Figyelt kérdés
Csak a mensim kimaradásakor? De a mensim is van hogy késik csak ugy.Most mit tegyek? Az orvos mikor lát valamit? 20 vagyok.
2008. jún. 28. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, nem akarsz babát, de védekezés nélkül szeretkeztél a barátoddal... akkor inkább vegyél fogamzásgátló tabit. Az esély minden nap megvan rá, hogy teherbe ess, még mensi idején is. A 8. héten szokták megállapítani az orvosok a terhességet, addig csak terhesség gyanút írnak a papírodra és a petezsákot látják. Még van időd a 72 órás tabi bevételére is. Ahhoz az ügyeletes nőgyógyászhoz kell menned receptért, mert azt vény nélkül nem adják ki. Ha nem akarod kivárni, míg tényleg bebizonyosodik a terhesség, akkor ez a legjobb megoldás.
2008. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem is menj 72. órás tablettát venni ha nem akarsz teherbe esni... és ezentúl szegyél fogamzásgátlót, vgy használj kotont, vagy ne szeretkezz és nem leszel terhes :D
2008. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
már neharagudjatok,de ki irta azt hogy nem akarok teherbe esni???? szerintem nem irtam oda....
2008. jún. 28. 13:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet és meg tudod. De azért menj el Dokihoz és kérd meg írjon ki neked 72 órás tabit. Legközelebb azért védekezz!!!
2008. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet azzal ha már pár napos terhes is vagy azt is ki mutatja. Ha netán az ki mutatja akkor menj el dokihoz és ő majd elküld laborba és ha az is pozitív lesz akkor 100% hogy teherbe estél.
2008. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél terhes lenni, akkor elég jó időt választottál. De, ha biztosra akarsz menni, akkor kicsit előbb kellett volna kezdeni, és pár napon keresztül minél többször... így, ahogy most tetted, kb. 10% esélyed van.

Még egy dolog van, amit megtehetsz legközelebb: aktus után gyertyaállás :-) de legalábbis feltámasztani egy párnával a hátsódat :-)

2008. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát az első tünet a mensi kimaradása, de már előtte tesztelhetsz. Vagy akor dokihoz is mehetsz néhány hét múlva, de még nem sokat fog látni. A 8. héten szokták megállapítani a terhességet. Ha babát akarsz, akkor sok szerencsét.
2008. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szeretnénk babát,és remélem sikerült.köszi szépen a válaszokat.
2008. jún. 28. 14:15
 9/15 anonim ***** válasza:
bocs de ugy vettük ki a szavaidból hogy nem akarsz babót... ne haragudj
2008. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet egy kicsit ugy fogalmaztam meg.Csak olyan nehéz várni hogy megtudjam mi a helyzet.
2008. jún. 28. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!