Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja lefeküdtem a barátom...

Két napja lefeküdtem a barátommal ugy, hogy el is ment bennem.M ár 13napja mult el az uccsó mensim. Mekkora az esélye hogy babás maradtam? És mikor tudhatom meg leghamarabb?

Figyelt kérdés
Csak a mensim kimaradásakor? De a mensim is van hogy késik csak ugy.Most mit tegyek? Az orvos mikor lát valamit? 20 vagyok.
2008. jún. 28. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az nem igaz, hogy 8 hetesen szokták megállapítani a terhességet! Akkor állapítják meg amikor elmész! 5 hetesen még nem mindig szokták látni, de nekem pl 5 hét 6 naposan már ott volt a 14 mm-es petezsák! :)

Ha jó tesztet veszel, akkor már a mensi előtti napokban tesztelhetsz! Én Clearblue-t vettem és mensi előtt egy nappal már kimutatta a babát! :)

Ja, és szerintem nagy esélyetek van babára! :)

Sok sikert nektek!

10 hetes kismama

2008. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2008. jún. 28. 15:42
 13/15 anonim ***** válasza:
tudom :D minden nap olyan mintha egy év lenne :)
2008. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! A legjobbkor voltatok együtt a babához!! Ahogy írták már mensi előtt pár nappal érdemes először tesztelni... Csak annyit még, hogy középidőben többször is legyetek együtt, úgy nő az esély, hogy sikerül a baba!!! Sok sikert!!! Tenni nem tudsz most sokat, csak várj türelmesen és vigyázz magadra!
2008. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de jót irtál (utolsó válaszadó). köszi szépen:)
2008. jún. 29. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!