Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha megjött...

Lehetek terhes ha megjött rendesen?

Figyelt kérdés
barátommal együttvoltunk, pharmatexel vedekeztunk és féltem h terhes vagyok, hanyingerem és hoemelkedesem volt, fajtak a melleim. már vettem tesztet is de amint hazaertem láttam h megjött, csak késett 2napot. ugyanolyan mint szokott, nagyon erős. esetleg azok a tünetek lehettek az idegessegtol v esetleg azért mert elkezdtem szexuális életét élni? v esetleg terhes vagyok? mert hallotttam h ha megjon akk is lehetek mèg terhes...

2013. aug. 7. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Előszöris a pharmatex nem a legjobb védekezés, nagyon gyakori mellette a baba. Inkább használjatok gumit az jóvaé biztosabb na meg ugye a fertőzések ellen is véd. A késés lehet attól is hogy most kezdtél nemi életet élni és az idegeskedéstől is. A hányinger általában csak az 5-6. hét körül kezdőik igy az tuti nem attól volt. ha már vettél tezstet esetleg megcsinálhatod hogy tuti megnyugodj de mivel rendesen jött meg igy szinte 0% rá az esély. Annak akiknek megjön terhesség mellett azért általábna gyengébb avgy nem oylan mint máskor stb. De ez azért nem olyan gyakori hogy megjön mellette.
2013. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az idegességtől volt, nem vagy terhes. A szokásos vérzés nem jellemző a terhességre (az vetélés lenne), akik sok(féle)gyógyszert szednek/szedtek,azoknál lehet vérzés, de sokkal enyhébb. Azok a tünetek, amiket írsz az első mondatban sem jelentkeznek olyan hamar(ha egyáltalán jelentkeznek) Mindig védekezzetek a 99%os hatékonyságú gumival, az a kis kényelmetlenség megéri, hogy nincs rettegés és képzelgés vagy nem kívánt dolog.
2013. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és igen ezentúl gumit fogunk használni mert tényleg az a legjobb vedekezesi módszer
2013. aug. 7. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de a védekezésre figyeljetek jobban! :)
2013. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!